Salı, 26 Eylül 2023

İstikrar Spor Kulübü Güz Dönemi Kurs Kayıtları Başladı Öne Çıkarılmış

İstikrar Spor Kulübü tarafından düzenlenen güz dönemi spor kurslarına kayıtlar başladı. 10-18 yaş grubundaki gençlere yönelik olarak yapılan kurslar ücretsiz olarak veriliyor. Yüzme, Basketbol, Teakwondo, Judo ve Futsal dallarında kurslara aşağıdaki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Sınırlı kontenjanlardan faydalanmak için kayıt olmakta acele edin.

Başvuru için tıklayınız

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • İstikrar Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Basketbolda İl 2.si oldu

  Gaziantep’te 10 yıldır farklı branşlarda mücadele eden ve birçok başarıya imza atan İstikrar Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü, Gaziantep Büyük Erkekler Basketbol Liginde büyük bir başarıya daha imza attı.
  Mücadele ettiği grubundan namağlup çıkan İstikrar Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı finale kadar oynadığı 6 maçın tamamını kazanarak büyük bir başarı sergiledi. Final maçında Şehitkamil Belediyespor ile karşılaşan İstikrar Eğitim Gençlik ve Spor, zorlu geçen müsabakada üstün bir mücadele sergilerken turnuvayı 2. olarak tamamladı.

   

 • İstikrar Spor Kulübü Başarılarını Sürdürüyor

  İstikrar Spor Kulübü sporcuları farklı branşlarda başarı hikâyelerine imza atmaya devam ediyor.

  Bu kapsamda 28 Şubat Cuma günü Kayseri’de yapılan U 15 Yaş Grekoromen Stil Türkiye Güreş Şampiyonasında 68 kiloda Yunus Emre Yılmaz 5. olarak Avrupa Şampiyonası için Milli Takım hazırlık kampına gitmeye hak kazandı.

  Öte yandan 02 Mart Pazartesi günü Gaziantep’te yapılan Taekwondo Yıldızlar il seçmelerinde İstikrar Spor Kulübü Sporcusu Nida Bozgeyik bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

 • H.Rahmi Açıkkol Spor Çalışma Grubu Başkanı Seçildi

  İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Gaziantep Kent Konseyi’nde yapılan seçimde Spor Çalışma Grubu Başkanı olarak seçildi.

  16 Aralık Pazartesi günü Doktor Samet Bayrak başkanlığında toplanan Gaziantep Kent Konseyi’nde Spor Çalışma Grubu Başkanlığı için seçim yapıldı. Toplam 57 kişinin katıldığı toplantıda yeni dönem için başkanlığa Hüseyin Rahmi Açıkkol 38 oyla seçilirken diğer aday Mehmet Enver Bal ise 18 oy aldı.

  Spor yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, belediyeler ve siyasi parti temsilcilerinin katıldığı toplantıda ilimizin sorunları masaya yatırıldı.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow