Pazar, 28 Kasım 2021
Fütüvvet Vakfı Yönetiminden Vakfımıza Ziyaret

Fütüvvet Vakfı Yönetiminden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Fütüvvet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Emir Eş ve beraberindeki heyet 21 Ekim Çarşamba günü vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

İstanbul’da hizmetlerine devam eden Fütüvvet Vakfı’nın Başkanı Emir Eş ve beraberindeki heyet ziyaret kapsamında vakıf başkanımız Turgay Aldemir ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede ortak yapılabilecek çalışmalar üzerinde durularak tecrübe paylaşımında bulunuldu. Heyet görüşmenin ardından Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni gezerek birim sorumlularından çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

 

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Aldemir, Şanlıurfa’da Bir Dizi Ziyarette Bulundu

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kaçmazer, Fecr Radyo Müdürü Alaaddin Hüsso ve Suriye Koordinatörü Melih Ay’dan oluşan heyet Şanlıurfa’da faaliyet gösteren STK’ları ziyaret etti.

  Etkinlik kapsamında Suriye ve göç üzerine çalışmalarda bulunan düşünce kuruluşu Nor East Derneği ve Şanlıurfa kanaat önderlerinden Muhammed Aslan ziyaret edildi.

  Ziyarette Suriye içinde ve Türkiye’de fikir ve düşünce alanlarında birlikte yapılabilecek iş birliği alanlarına yönelik faaliyetler gündem edildi. Rasulayn ve Şanlıurfa bölgesinde radyo ve araştırma merkezi kurulumu konularında mutabık kalındı.

 • Nurs Araştırma Merkezi’nden Vakfımıza Ziyaret

  Şanlıurfa Merkezli Nurs Araştırma Merkezi Başkanı Ahmed Elsalih ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

  16 Kasım Salı günü gerçekleştirilen ziyarette Ahmed Elsalih ve beraberindeki heyet vakıf başkanımız Turgay Aldemir, BEKAM başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve birim sorumlularıyla bir araya geldi. Özellikle Suriye’nin doğusu üzerine araştırmalar yapan merkezle bölgeye yönelik yapılacak eğitim ve diyalog, fikir çalışmaları üzerinde duruldu.

 • Göç ve Uyumda Sivil Toplumun Rolü

  Doç. Dr. Turgay Yerlikaya, Dr. Öğrt. Ü. Yunus Furuncu, Araştırmacı Yazar M. Akif Memmi ve Araştırmacı Yazar Fatih Muslu’dan oluşan heyet 5 Kasım Cuma günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle göç ve uyumda sivil toplumun rolü, sahada birlikte gerçekleştirilebilecek iş birliği alanları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Heyet daha sonra Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni ziyaret ederek birim sorumlularından çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow