Pazar, 28 Kasım 2021
Yetim Komisyonu Yeni Dönem İstişare Toplantısı Yapıldı

Yetim Komisyonu Yeni Dönem İstişare Toplantısı Yapıldı Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu, yeni dönemde yapılacak çalışmaları planlamak üzere kahvaltılı bir istişare toplantısı düzenledi.

23 Ekim Cumartesi günü düzenlenen toplantıya Bülbülzade Vakfı Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet ve komisyon üyeleri katıldı. Toplantıda yeni dönemde yapılacak yapılanma çalışmaları ve faaliyetler üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Yetim Öğrenciler “Hz. Muhammed’in Hayatı”nı Tahlil Etti

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu, 20 yetim lise öğrencisinin katılımıyla Celalettin Vatandaş’ın Pınar Yayınlarından çıkan “Hz. Muhammed’in Hayatı” kitabını tahlil etti.

  3 Nisan Cumartesi günü Zoom uygulaması üzerinden yapılan tahlilin sunumunu Didem Beyaz ve Fatih Ölmez yaptılar. Sunumun ardından kitaptan sınav yapıldı. Dereceye giren ilk 3 öğrenciye hediyeleri yetim komisyonu tarafından adreslerine iletilecek.

 • Üniversiteyi Kazanan Yetim Öğrencilerle Hasbihal

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu bu sene üniversiteyi kazanan yetim öğrencilerle bir araya gelerek üniversite eğitiminde yapması gerekenlerle ilgili bir hasbihal gerçekleştirdi.

  Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda gerçekleştirilen hasbihale bu sene üniversiteye kazanan 16 yetim öğrenci ile Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri ve Anadolu Öğrenci Birliği bölge temsilcileri katıldı.

  Hasbihalde üniversitede iyi bir eğitim almak için yapılması gerekenler, eğitim hayatı boyunca dikkat edilmesi gereken hususlar ve Anadolu Öğrenci Birliği’nin üniversite çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Hasbihal sonunda komisyon üyeleri tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

 • Yetimlerle Gönül Sofralarında Buluşuyoruz

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu ve İyilikder Gaziantep Temsilciliği tarafından organize edilen  “Yetimlerle Gönül Sofralarında Buluşalım” kampanyası yoğun bir ilgi ile devam ediyor.

  Bu yıl 5’inci yılına giren kampanya Korona Virüs salgını nedeniyle gönüllü aileler yetim aileleri en az haftada bir gün telefonla arayıp halini hatırını soruyor, iftarlık götürmek isteyen gönüllüler iftarlıklıklarını yetim ailelerin evlerine bırakabiliyor, yetim çocuklara bayramlık almak isteyenler de kıyafet alabiliyor. Yetim Komisyonu başkanı Hatice Sohbet kampanyanın ramazan sonrasında devam ederek tüm yıla yayılmasını hedeflediklerini belirtti.

  Başvuru formunu doldurmak için TIKLAYIN!

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow