Salı, 26 Eylül 2023
EKE Etkinliklerinde Çocuklar Eğlenerek Öğreniyor

EKE Etkinliklerinde Çocuklar Eğlenerek Öğreniyor Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Evde Karakter Eğitimi (EKE) Komisyonu tarafından 4-9 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak yapılan etkinlikler devam ediyor.

Her hafta Cumartesi günleri Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’nde yapılan etkinliklere yaklaşık 40 öğrenci katılıyor. Etkinliklerde Kur’an-ı Kerim eğitimi, değerler eğitimi, İngilizce oyun atölyesi, masal atölyesi yer alıyor. Uzman eğitimciler tarafından koordine edilen etkinliklerde çocuklar hem eğleniyor hem de öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Öğrencilerimiz Yaz Okulumuz Hakkında Konuştu

  Vakfımızın “Eğlenerek Öğreniyoruz” sloganıyla her yıl yaz aylarında Ödüllü Yaz Okulumuza katılan öğrenciler gerçekleştirilen etkinlikler hakkında konuştu.

  Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz yaz okuluna katılan öğrencilerimiz yaşadıkları deneyimleri paylaştı. Yaz okulumuzda Kur’an-ı Kerim dersleri, Temel Dini Bilgiler, Peygamberler Tarihi, Siyer, Adab-ı Muaşeret, Felsefe Atölyesi (P4C), Masal Atölyesi, Drama Atölyesi, Sanat ve Spor Kursları, Sosyal Aktiviteler gerçekleştirdiklerini belirten öğrenciler bu kurs ve etkinliklerde doyasıya eğlenirken birçok yeni bilgi edindiklerini belirtti.

  Yaz okulunun bu yıl 27 Haziran – 5 Ağustos tarihleri arasında İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik olarak yapılacak olan yaz okulumuzda; Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Peygamberler Tarihi, Siyer, Adab-ı Muaşeret, Felsefe Atölyesi (P4C), Masal Atölyesi, Drama Atölyesi, Sanat ve Spor Kursları, Sosyal Aktiviteler yer alacak.

  Çocuklarımızın yaz aylarını dolu dolu geçirmesi için Yaz Okullarımıza Kayıt Yaptırmakta Acele Edin…

  Son başvuru tarihi: 27 Haziran 2022

  Detaylı bilgi için:

  İlkokul Yaz Okulu: 0537 458 79 76

  Ortaokul Yaz Okulu: 0506 713 63 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

    

 • İlkokullara Yönelik Ödüllü Yaz Okulu Kayıtlarımız Başladı 

  Vakfımızın “Eğlenerek Öğreniyoruz” sloganıyla her yıl yaz aylarında düzenlediği Ödüllü Yaz Okulumuza kayıtlar başladı.

  Yaz okulunun bu yıl 27 Haziran – 5 Ağustos tarihleri arasında İlkokul öğrencilerine yönelik olarak yapılacak olan yaz okulumuzda; Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Peygamberler Tarihi, Siyer, Adab-ı Muaşeret, Felsefe Atölyesi (P4C), Masal Atölyesi, Drama Atölyesi, Sanat ve Spor Kursları, Sosyal Aktiviteler yer alacak.

  Çocuklarımızın yaz aylarını dolu dolu geçirmesi için Yaz Okullarımıza Kayıt Yaptırmakta Acele Edin…

  Son başvuru tarihi: 27 Haziran 2022

  Detaylı bilgi için: 0537 458 79 76 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

   

 • AKM’lerde Eğlenceli Etkinlikler Devam Ediyor

  Gaziantep’te vakfımız bünyesinde faaliyet gösteren Gazikent, Düztepe ve Narlıtepe Anadolu Kültür Merkezinde Suriye Koordinasyon Birimi, Ortaöğretim Komisyonu, Evde Karakter Eğitimi Komisyonu ve Anadolu Öğrenci Birliği Üniversite teşkilatı tarafından öğrencilere yönelik bir çok eğlenceli program gerçekleştiriliyor.

  Gerçekleştirilen programlarda Yüz Boyama, Saksı Çiçek Ekimi, Drama, Masal Anlatma ve Bilgi Yarışması gibi etkinlikler yapılıyor. Çocukların eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadığı programlarda müzik eşliğinde toplu oyunlar oynanıyor.

   

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow