Pazartesi, 27 Haziran 2022
Suriyeli İş Adamından Vakfımıza Ziyaret

Suriyeli İş Adamından Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Suriyeli İş Adamı Cuma Ağaoğlu Vakfımızı ziyaret ederek Başkanımız Turgay Aldemir İle bir araya geldi.

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında Eğitim, Sağlık, İstihdam, Güvenlik gibi konular gündem edilerek, güvenli bölgelerde yaşanılan sorunlara ve çözüm önerilerine değinildi. Cuma Ağaoğlu Anadolu Kültür Merkezlerimizde gerçekleştirilen faaliyetleri yakından takip ettiğini ifade etti. İş Adamı Ağaoğlu, Suriye’de gerçekleştirdiğimiz eğitim faaliyetlerine destek olmak istediklerini, bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Dr. Öğretim Üyesi Kaplan ve Refar Enstitüsü Başkanı Özcan’dan Vakfımıza Ziyaret

  Vakfımız bünyesinde faaliyet gösteren Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) tarafından gerçekleştirilen Gençlik Çalışanlarına Yönelik Dijital Dönüşüm Fırsatı adlı projemizin toplantılarına konuşmacı olarak katılan ve sunum gerçekleştiren İstanbul İbni Haldun Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Kaplan ve Refar Enstitüsü Başkanı Ali Özcan Vakıf merkezimizi ziyaret etti.

  Dr. Öğretim Üyesi Kaplan ve Refar Enstitüsü Başkanı Özcan gerçekleştirilen ziyarette Katre Sanat Merkezi, BEKAM, Ortadoğu Medya Merkezi, Şafak Radyo, Fecr Radyo ve İstikrar Spor Merkezini gezerek faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldı. Ayrıca gerçekleştirilebilecek yeni faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.  

   

 • Başkan Şahin, Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri kermesimizi ziyaret etti

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bu yıl Masal Park'ta gerçekleştirdiğimiz Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri kermesimizi ziyaret ederek standlarımızı gezdi.

  Vakfımızın geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri ikinci gününde tüm coşkusuyla devam ediyor. Kermesimizin ikinci gününde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kermesimizi ziyaret ederek ederek stantlarımızı gezdi. Kermese gelen gönüllülerimiz ve misafirler ile de sohbet ederek  fotoğraf çektiren Başkan Şahin, daha sonra yemek standımızı ziyaret ederek köfte yapmanın püf noktaları hakkında gönüllülerimize bilgiler verdi.

 • Vakfımızdan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ziyaret

  Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir ve beraberinde heyet Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bir ziyarette bulunarak Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay ile bir araya geldi.

  Gerçekleştirilen ziyarette Vakfımız bünyesinde gerçekleştirilen spor faaliyetleri, sanat etkinlikleri, gençlik çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Aynı zamanda vakfımızın bünyesinde eğitim faaliyetleri yürüten ülke sınırlarımız içerisindeki ve Suriye’deki Anadolu Kültür Merkezlerinde gerçekleştirilen gençlik, spor, sanat ve kültür çalışmaları hakkında değerlendirme yapıldı. Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay’a vakfımız tarafından gerçekleştirilen çalıştay ve sempozyumların çıktılarını içeren kitaplar hediye edilirken gerçekleştirilebilecek işbirlikleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow