Pazar, 28 Kasım 2021
Yeni Dönem Etkinliklerimize Tüm Öğrencilerimizi Bekliyoruz

Yeni Dönem Etkinliklerimize Tüm Öğrencilerimizi Bekliyoruz Öne Çıkarılmış

Sevgili genç arkadaşlar;

Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonu olarak siz ortaokul ve lise öğrencilerini daha çok aramızda görmek istiyoruz.

Sportif ve sanatsal faaliyetler, kamplar ve değerler eğitimleri ile dolu olan çalışmalarımızda yeni dönemi başlattık.

Bizimle yol alıp hem eğlenmek hem öğrenmek isteyen gençler için katılım bilgilerine aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB Ortaöğretim Tarihi Mekanlara Gezi Düzenledi

  Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Gaziantep Şubesi Ortaöğretim birimi öğrencilerin ara tatilini değerlendirerek Gaziantep’in tarihi mekanlarına geziler düzenledi.

  İki grup halinde 97 öğrencinin katılımıyla yapılan gezilerde; Tekke Cami, Şeyh Fetullah Cami, Ali Nacar Cami, Boyacı Cami, Kurtuluş (savaş) Müzesi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Mevlevihane Müzesi, Kozluca Kasteli, İhsanbey Kasteli, Pişirici Mescidi, Zincirli Bedesten, Bakırcılar Çarşısı ve Gaziantep Kalesi ziyaret edildi. Gezilere eşlik eden İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol tarihi mekanlarla ilgili öğrencilere bilgiler verdi.  Gezi süresince hoşça vakit geçiren öğrencilere çeşitli ikramlar da yapıldı.

 • AKM Öğrencileri ile Tanışma Etkinliği Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonu ülkemizde ve Suriye’de faaliyetlerine devam eden Anadolu Kültür Merkezlerinden gelen ortaöğretim öğrencileri ile tanışma ve kaynaşma programı düzenledi.

  23 Ekim Cumartesi günü BEKAM Konferans Salonunda düzenlenen programa Anadolu Kültür Merkezlerinde faaliyetlere devam eden öğrenci ve öğretmenler ile Ortaöğretim Komisyonu üyeleri katıldı. Tanışma programında Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonu’nun yıl boyunca yaptığı faaliyetler hakkında hazirûna bilgi verildi. Tanışmanın ardından öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 • AÖB Ortaöğretim Komisyonu Piknik Düzenledi

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Komisyonu tarafından 03 Ekim Pazar günü komisyon üyeleri ve ailelerinin katılımıyla piknik organizasyonu düzenledi.

  AÖB Gaziantep Şubesi Ortaöğretim komisyonu üyeleri aileleriyle beraber Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Kahvaltı programında komisyon üyeleri ve aileleri birbirleriyle tanışarak Kurtuluş Ormanı’nın doğal ortamda beraber hoşça vakit geçirerek yeni yılda yapılacak olan çalışmaları değerlendirdiler.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow