Çarşamba, 06 Aralık 2023
Anadolu Öğrenci Birliği Ara Tatilde Eğitici ve Eğlenceli Etkinliklerle Öğrencileri Buluşturdu

Anadolu Öğrenci Birliği Ara Tatilde Eğitici ve Eğlenceli Etkinliklerle Öğrencileri Buluşturdu Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği lise ve ortaokul öğrencileri için okulların bir haftalık ara tatilinde iki gün süresince zengin ve eğitici etkinlikler düzenledi. Öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmeyi ve bilinç oluşturmayı hedefleyen birlik, renkli ve verimli bir program hazırladı.

Etkinlikler, çeşitli istasyon çalışmaları ve tanışma oyunları ile başladı. Öğrenciler, takım çalışması ve iletişim becerilerini güçlendiren oyunlar sayesinde birbirleriyle kaynaştı. Ayrıca, pazartesi günü gerçekleştirilecek Kudüs kermesi için bileklik, rozet ve broşür boyama gibi hazırlıklar da öğrencilerin el becerilerini artırırken, kermese katkı sağlamalarını da hedefledi.

Kudüs bilincini artırmak amacıyla düzenlenen video izlenimleri ile öğrenciler bölgenin kültürünü ve tarihi önemini daha iyi anlama fırsatı buldu. Etkinlikler, Dülük Baba İzcilik Kampı'nda gerçekleştirilen çeşitli aktiviteler ile sona erdi. Kamp süresince doğa ile iç içe, öğrenciler hem öğrendi hem de eğlendi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

 Snow  Snow   

         Snow Snow          Snow