Eminoğlu Kızılay’ın Yardım Eli Programına Konuk Oldu

Eminoğlu Kızılay’ın Yardım Eli Programına Konuk Oldu Öne Çıkarılmış

Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Şafak Radyo’da yayınlanan Kızılay Yardım Eli programına konuk olarak soruları yanıtladı.

Her hafta Perşembe günü saat 14.00’da yayınlanan ve Halit Fırat tarafından sunulan programda bu hafta basın bayramı olması dolayısıyla Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu konuk oldu. Eminoğlu söyleşi programında; basın bayramının tarihçesi, Ortadoğu Medya İletişim Merkezinin yaptığı işler, Şafak Radyo, Şafak Kürdi, Fecr Radyo, İşrak Gazetesi ve televizyon programları çekimleri hakkında genel bilgiler, basın sektöründe yaşanan zorluklar, Kızılay’ın medyadaki yeri, Bülbülzade Vakfı ve Kızılay’ın ortak çalışmaları gibi konularda görüşlerini dile getirdi.

Şafak Radyo’nun yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfasından da geçmiş yayınların tekrarını da izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • İşrak Gazetesi’nin 89. Sayısı Çıktı

  Yayın hayatında 4. yılını geride bırakan, Türkçe, Arapça ve Kürtçe olarak yayınlanan İşrak Gazetesi’nin 89. sayısı çıktı.

  15 günde bir çıkan ve 3 dilde yayınlanan gazetenin 89. sayısında Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde yaptığı konuşma kapak konusu yapılmış. Türkiye’den ve Suriye’den birçok gazeteci, yazar, şair, aydın, kanaat önderi ve akademisyenin yazılarıyla katkıda bulunduğu İşrak Gazetesinde; Burhaneddin Duran, İbrahim Karagül, Ömer Kavuncu, Subhi Dusuki, Ahmet Qasim, Ahmet Mazhar Saadu, Aladdin Hüsso, Dr. Zekeriya Melahefçi, Ali Şerif ve daha birçok yazarın makale, deneme ve şiirleri yer alıyor. Gazete, ülkemizdeki bütün mülteci kampları ile resmi ve sivil kurumlara ücretsiz olarak dağıtılıyor. İşrak Gazetesinde Türkiye’den ve Suriye’den birçok habere de yer veriliyor.

 • Sprodaki Son Gelişmeler Spor Ekstra’da

  Şehrimizdeki spor dallarında yaşanan gelişmeler uzman konuklar eşliğinde her Perşembe Spor Ekstra programında Şafak Radyo’da ele alınıyor.

  Şehrimizdeki spor dallarında yaşanan gelişmeler Hüseyin Rahmi Açıkkol’un sunumu ve uzman konukların katılımıyla her Perşembe saat 18.30’da canlı olarak Spor Ekstra programında Şafak Radyo’da masaya yatırılıyor. Programa çeşitli spor camialarından; Mustafa Derdin, Kerem Balyemez, Metin Alati, Ferhat Karaoğlan, Canan Sever, Yusuf Aykal, Aycan Peltek, İhsan Kaynak, Zehra Döşçukur, Veysel Döşçukur, Hacı Kömürcü, M.Burak Anlatıcı konuk olarak Hüzeyin Rahmi Açıkkol’un sorularını yanıtladılar.

  Şafak Radyo’nun yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz. Ayrıca facebook hesabından geçmiş yayınların tekrarını izleyebilirsiniz.

 • Ayıntab Sohbetleri Şafak Radyo’da

  Gaziantep’in kadim kültürünün gelecek nesillere aktarıldığı Ayıntab Sohbetleri programı her hafta Salı günü Şafak Radyo’da yayınlanıyor.

  Hüseyin Rahmi Açıkkol tarafından sunulan programda Gaziantep’in kadim kültürü programa katılan konuklarla hoş sohbet tadında anlatılıyor. Her hafta Salı günü saat 10.00’da canlı olarak yayınlanan programa Gaziantep’in tanıdık simalarından İbrahim Halil Sinanoğlu, Asım Mıhçıoğlu, Mehmet Karaoğlu konuk oldular.

  Şafak Radyo’nun yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz. Ayrıca facebook hesabından geçmiş yayınların tekrarını izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız