Perşembe, 09 Nisan 2020
Mütercim Asım Sosyal Tesisi Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

Mütercim Asım Sosyal Tesisi Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Mütercim Asım Sosyal Tesisinde üniversiteye hazırlanan öğrenciler vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

Şehitkâmil Belediyesi Mütercim Asım Sosyal Tesisinde üniversiteye hazırlanan öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan 30 kişilik kafile vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı. 26 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezen öğrencilere çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verildi. Ziyarette öğrencilere öğle yemeği ikram edilirken, ziyaret dolayısıyla çeşitli hediyeler de verildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Kızılay Genel Müdürü Vakfımızı Ziyaret Etti

  Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve beraberindeki heyet 11 Mart Çarşamba günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Dr. İbrahim Altan ile İdlib’deki yardım faaliyetleri başta olmak üzere Suriye içerisindeki faaliyetler, Türkiye’deki çalışmalar ve bölgesel gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 • İdlib’e Yardım Komisyonundan Vakfımızı Ziyaret Etti

  Çeşitli Suriyeli sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri tarafından “Kardeşlik Sınır Tanımaz” sloganıyla başlatılan İdlib’e yardım kampanyası kapsamında bir heyet vakfımızı ziyaret etti.

  Çeşitli Suriyeli sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri, İdlib’e Yardım Komisyonu adıyla organizasyonda bir araya gelerek bir topluluk oluşturdu ve İdlib’e yardım kampanyası başlattı. Komisyon üyelerinden Muhammed Ammar El Hafız ve beraberindeki heyet kampanya ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla 26 Şubat Çarşamba günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen heyetle İdlib’e insani yardım konularıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Muhammed Ammar El Hafız yardım kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler vererek kampanyayı İyilik Derneği’nin desteğiyle ile yapmak istediklerini dile getirdi. Görüşmede ortak olarak yardım çalışmaları yapılması konusunda fikir birliğine varıldı.

 • Mehmet Nezir Gül’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehmerlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanan Mehmet Nezir Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Ziyaret kapsamında Anadolu Platformu ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen program ve projeler ele alındı. Özel yetenekli çocuklarla başlatılan projenin ilerleyen aşamalardaki süreci hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Yine aynı şekilde Anadolu Kültür Merkezleri hakkında istişareler yapıldı.

  Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileriyle son buldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız