Uluslararası Genç Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

Uluslararası Genç Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Uluslararası Genç Derneği öğrencilerinden oluşan 50 kişilik kafile 26 Ağustos Pazartesi günü vakfımızı ziyaret etti.

“Miras Avcıları Manevi ve Kültürel Mirasımızın İzinde” başlıklı proje kapsamında Yozgat, Kırşehir, Kayseri, Mardin, Hatay, Adana ve Gaziantep’e gezi düzenleyen Uluslararası Genç Derneği öğrencileri bu kapsamda vakfımızı ziyaret etti. Ziyarette Bülbülzade Vakfı başkanı Turgay Aldemir ile bir hasbihal gerçekleştiren öğrenciler, hasbihalin ardından vakıf önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanı Muhammed Fatih Eren de hazır bulundu.

Heyet fotoğraf çekiminin ardından vakfımızdan ayrıldı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AFAD İl Müdürü Vakfımızı Ziyaret Etti

  AFAD Gaziantep İl Müdürü Bekir Şen vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

  Gaziantep İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Bekir Şen 13 Eylül Cuma günü vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı. Ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Bekir Şen ile yardım çalışmaları,  gençlik ve kadınlara dönük çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmenin ardından Aldemir ve Şen, Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni gezdi.

 • Mütercim Asım Sosyal Tesisi Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

  Mütercim Asım Sosyal Tesisinde üniversiteye hazırlanan öğrenciler vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

  Şehitkâmil Belediyesi Mütercim Asım Sosyal Tesisinde üniversiteye hazırlanan öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan 30 kişilik kafile vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı. 26 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezen öğrencilere çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verildi. Ziyarette öğrencilere öğle yemeği ikram edilirken, ziyaret dolayısıyla çeşitli hediyeler de verildi.

 • Ufuk Akademi Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Ufuk Akademi Derneği Başkanı Usame Çorbacı ve beraberindeki heyet 15 Temmuz Pazartesi günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Çorbacı ile vakfımızın çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret dolayısıyla Bülbülzade Vakfı ve Ufuk Akademi Derneği arasında Suriye içerisinde yapılacak çalışmalarla ilgili işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Suriye içersinde yapılacak eğitim ve yardım çalışmalarında iki STK işbirliği yapacak.

  Ziyarette Bülbülzade Vakfı başkanı Turgay Aldemir, Ufuk Akademi Derneği Başkanı Usame Çorbacı ve beraberindeki heyete Arapça yayımlanan kitaplarını hediye etti.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız