Pazartesi, 01 Haziran 2020
Yeni Dönem Kurs Kayıtlarımız Başladı

Yeni Dönem Kurs Kayıtlarımız Başladı Öne Çıkarılmış

Katre Sanat Merkezi yeni dönem kurs kayıtları başladı. 10 farklı alanda çocuk, genç ve yetişkin kategorilerinde yapılacak kurslara kayıtlar 15 Ekim de sona erecek.

Çocuk ve genç grubunda; Drama, Robotik Yazılım Donanım, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyunu, Gitar, Resim, Bağlama, Keman ve Mozaik kursları yer alacak. Yetişkin grubunda ise; Resim ve Tel Kırma kursları yer alacak.

Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapılacak. Detaylı bilgi için 0531 923 73 60 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Katre Sanat Merkezi Kursları Devam Ediyor

  Katre Sanat Merkezi’nin çocuk, genç, yetişkin branşlarında başlattığı ve 13 farklı alanda yapılan kurslar devam ediyor.

  Katre Sanat Merkezi’nin çocuk ve genç grubunda; Drama, Robotik Yazılım Donanım, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyunu, Gitar, Resim, Bağlama, Keman ve Mozaik kursları devam ediyor. Yetişkin grubunda ise; Kâğıt Rolyef, Kaligrafi, Resim, Tel Kırma ve Ahşap Boyama kursları yer alıyor.

  Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapılıyor. Detaylı bilgi için 0531 923 73 60 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 • Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor

  Katre Sanat Merkezi yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor. Yetişkin, çocuk ve genç grubu branşlarında 13 farklı alanda yapılan kurslara kayıtlar 15 Kasım’da sona erecek.

  26-27 Ekim itibariyle başlayan kursların Çocuk ve genç grubunda; Drama, Robotik Yazılım Donanım, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyunu, Gitar, Resim, Bağlama, Keman ve Mozaik kursları yer alacak. Yetişkin grubunda ise; Kağıt Rolyef, Kaligrafi, Resim, Tel Kırma ve Ahşap Boyama kursları yer alıyor.

  Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapılacak. Detaylı bilgi için 0531 923 73 60 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 • Katre Sanat Merkezi’nden BİLSEM’de Büyük Başarı

  Katre Sanat Merkezi’nde Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) sınavına hazırlanan 28 öğrenciden 22’si başarılı oldu.

  Katre Sanat Merkezi tarafından bu sene başında başlatılan Bilsem Hazırlık Kursu, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyun Kursu, Robotik Kodlama - Yazılım ve Donanım Kursu, Tiyatro-Drama Kursları devam ediyor. Cumartesi ve Pazar günleri yapılan BİLSEM hazırlık kurslarına katılan 28 öğrenciden 22’si başarılı oldu. Katre Sanat Merkezi koordinatörü Hayriye Kara konuyla ilgili yaptığı açıklamada BİLSEM hazırlık kurslarının Kasım ayından beri devam ettiğini belirterek kursa katılan öğrencileri ve onlara desteklerini esirgemeyen ailelerini tebrik etti.

  Katre Sanat Merkezi’nde Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kurslara veliler ve öğrenciler büyük ilgi gösteriyor.

  BİLSEM nedir?

  Bilim ve Sanat Merkezleri, okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki özel yetenekli öğrencilerin (resim, müzik ve genel zihinsel yetenek) örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla açılmış olan bağımsız özel eğitim kurumlarıdır.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız