Sprodaki Son Gelişmeler Spor Ekstra’da

Sprodaki Son Gelişmeler Spor Ekstra’da Öne Çıkarılmış

Şehrimizdeki spor dallarında yaşanan gelişmeler uzman konuklar eşliğinde her Perşembe Spor Ekstra programında Şafak Radyo’da ele alınıyor.

Şehrimizdeki spor dallarında yaşanan gelişmeler Hüseyin Rahmi Açıkkol’un sunumu ve uzman konukların katılımıyla her Perşembe saat 18.30’da canlı olarak Spor Ekstra programında Şafak Radyo’da masaya yatırılıyor. Programa çeşitli spor camialarından; Mustafa Derdin, Kerem Balyemez, Metin Alati, Ferhat Karaoğlan, Canan Sever, Yusuf Aykal, Aycan Peltek, İhsan Kaynak, Zehra Döşçukur, Veysel Döşçukur, Hacı Kömürcü, M.Burak Anlatıcı konuk olarak Hüzeyin Rahmi Açıkkol’un sorularını yanıtladılar.

Şafak Radyo’nun yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz. Ayrıca facebook hesabından geçmiş yayınların tekrarını izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • İşrak Gazetesi’nin 89. Sayısı Çıktı

  Yayın hayatında 4. yılını geride bırakan, Türkçe, Arapça ve Kürtçe olarak yayınlanan İşrak Gazetesi’nin 89. sayısı çıktı.

  15 günde bir çıkan ve 3 dilde yayınlanan gazetenin 89. sayısında Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde yaptığı konuşma kapak konusu yapılmış. Türkiye’den ve Suriye’den birçok gazeteci, yazar, şair, aydın, kanaat önderi ve akademisyenin yazılarıyla katkıda bulunduğu İşrak Gazetesinde; Burhaneddin Duran, İbrahim Karagül, Ömer Kavuncu, Subhi Dusuki, Ahmet Qasim, Ahmet Mazhar Saadu, Aladdin Hüsso, Dr. Zekeriya Melahefçi, Ali Şerif ve daha birçok yazarın makale, deneme ve şiirleri yer alıyor. Gazete, ülkemizdeki bütün mülteci kampları ile resmi ve sivil kurumlara ücretsiz olarak dağıtılıyor. İşrak Gazetesinde Türkiye’den ve Suriye’den birçok habere de yer veriliyor.

 • Ayıntab Sohbetleri Şafak Radyo’da

  Gaziantep’in kadim kültürünün gelecek nesillere aktarıldığı Ayıntab Sohbetleri programı her hafta Salı günü Şafak Radyo’da yayınlanıyor.

  Hüseyin Rahmi Açıkkol tarafından sunulan programda Gaziantep’in kadim kültürü programa katılan konuklarla hoş sohbet tadında anlatılıyor. Her hafta Salı günü saat 10.00’da canlı olarak yayınlanan programa Gaziantep’in tanıdık simalarından İbrahim Halil Sinanoğlu, Asım Mıhçıoğlu, Mehmet Karaoğlu konuk oldular.

  Şafak Radyo’nun yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz. Ayrıca facebook hesabından geçmiş yayınların tekrarını izleyebilirsiniz.

 • İşrak Gazetesi’nin 88. Sayısı Çıktı

  Yayın hayatında 4. yılını dolduran ve 3 dilde yayınlanan İşrak Gazetesi’nin 88. sayısı çıktı.

  15 günde bir çıkan ve Türkçe, Arapça ve Kürtçe yayınlanan gazetenin 88. sayısında “Suriye’nin Uluslararası işgalinin 5. Yılı” kapak konusu yapılmış. Gazete, Suriye’den ve Türkiye’den birçok gazeteci, yazar, şair, aydın, kanaat önderi ve akademisyenin adeta bir buluşma noktası haline gelmiş. İşrak Gazetesinde; Turgay Aldemir, Burhaneddin Duran, Hayrettin Karaman, Muhammed Haife, Subhi Dusuki, Muhammed Ali Sabuni, Ahmet Qasim, Ali Şerif ve daha birçok yazarın makaleleri 3 farklı dilde yayınlanıyor. Gazete, ülkemizdeki bütün mülteci kampları ile resmi ve sivil kurumlara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

  İşrak Gazetesinde Türkiye’den ve Suriye’den birçok habere de yer veriliyor.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız