Din, Dindarlık ve Değerler Atölye Çalışması Başladı

Din, Dindarlık ve Değerler Atölye Çalışması Başladı Öne Çıkarılmış

Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) tarafından düzenlenen yeni eğitim yılının ilk atölye çalışması “Din, Dindarlık ve Değerler” başlığı altında başladı.

19 Ekim Cumartesi günü BEKAM Konferans Salonunda başlayan ilk oturumda BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu tarafından atölye çalışmaları ve BEKAM’ın yayımladığı raporlarla ilgili bilgi verdi. Ardından “Kişilik, Karakter, Dindarlık, Ahlak ve Din” başlığı altında atölye çalışmasının ilk oturumu Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Ünverdi sunumu ile gerçekleştirildi. Atölye çalışmasının ikinci oturumunda “Dinin Sosyal Bütünleştirici Ayrıştırmacı Yönü ve Sosyal Çatışma” konusu masaya yatırılacak.

Doç. Dr. Mustafa Ünverdi’nin atölye danışmanlığını yaptığı programın moderatörlüğünde Ömer Faruk Kavuncu yapıyor. “Din, Dindarlık ve Değerler”  atölye çalışması 4 hafta devam edecek.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Beşinci Oturum: Din ve Gelenek

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) tarafından düzenlenen “Din, Dindarlık ve Değerler” atölye çalışmasının beşinci ve son oturumu “Din ve Gelenek” başlığı ile yapıldı.

  Atölye çalışmasının değerlendirme oturumu olan programa Gaziantep Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şehmus Demir konuşmacı olarak katıldı. 16 Kasım Cumartesi günü BEKAM Çok Amaçlı Salonda oturumda “Din ve Gelenek”  konusu interaktif bir sunumla irdelendi.

  Atölye çalışmasının 5 oturumu önümüzdeki dönemde BEKAM tarafından raporlaştırılarak basılacak ve okuyucuların hizmetine sunulacak.

 • Dördüncü Oturum: Din, Gençlik ve Ahlaki Değerler

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) tarafından düzenlenen “Din, Dindarlık ve Değerler” atölye çalışmasının dördüncü oturumunda “Din, Gençlik ve Ahlaki Değerler” ele alındı.

  Ömer Faruk Kavuncu’nun moderatörlüğünü yaptığı oturum 9 Kasım Cumartesi günü BEKAM Çok Amaçlı Salonda yapıldı. Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Ali Güngör tarafından sunulan “Din, Gençlik ve Ahlaki Değerler” konusu interaktif bir sunumla irdelendi.

  Atölye çalışmasında önümüzdeki hafta değerlendirme oturumu yapılacak. Oturumda “Din, Dindarlık ve Değerler” konusu masaya yatırılacak.

 • Üçüncü Oturum: Din ve Etik İlişkisi

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) tarafından düzenlenen “Din, Dindarlık ve Değerler” atölye çalışmasının üçüncü oturumunda “Din ve Etik İlişkisi” ele alındı.

  Ömer Faruk Kavuncu’nun moderatörlüğünü yaptığı oturum 2 Kasım Cumartesi günü BEKAM Toplantı Salonunda yapıldı. Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Okan Bağcı tarafından sunulan   “Din ve Etik İlişkisi” interaktif bir sunumla masaya yatırıldı.

  Atölye çalışmasının önümüzdeki hafta yapılacak dördüncü oturumunda “Din, Gençlik ve Ahlaki Değerler” konusu ele alınacak. Atölye çalışmasının sonunda bir de değerlendirme oturumu yapılacak.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız