İyilik Derneği Reyhanlı Temsilciliğinden Vakfımıza Ziyaret

İyilik Derneği Reyhanlı Temsilciliğinden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

İyilik Derneği Reyhanlı Temsilciliğinden Adnan Ateş, Mehmet Bedir, Abdülkadir Çoban, Abdulvahit Demir, Perihan Şanverdi ve Fatma Karataş’dan oluşan heyet 30 Kasım Cumartesi günü vakfımızı ziyaret etti.

Ziyarette ilk önce Yardım Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden İyilik Derneği Reyhanlı Temsilcisi Adnan Ateş ve beraberindeki heyet, burada İyilik Derneği Gaziantep Temsilcisi Cavit Karakaş’la görüştü. Cavit Karakaş konuklarına yardım mağazasını gezdirerek çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Heyet ardından Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni ziyaret etti. Burada Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Anadolu Platformu Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar ve Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar ile görüştü. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir vakıf çalışmalarındaki anlayış, yardım çalışmalarında gönüllülük, Suriye’deki yardım ve eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verdi.

Ziyaret Bülbülzade Vakfı önünde çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Şehitkâmil Kaymakamı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Yönetimi, Şehitkâmil Kaymakamı Ömer Kalaylı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Özmantar, Bilimder Başkanı Hamdi Keleş, ANESİAD Yönetim Kurulu Üyesi İdris Tekin ve Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan’dan oluşan heyet 29 Kasım Cuma günü Şehitkâmil Kaymakamı Ömer Kalaylı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette vakıf çalışmaları ve şehrin gündemi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ziyaret dolayısıyla Şehitkâmil Kaymakamı Ömer Kalaylı’ya hediye takdiminde bulundu.

 • Vakıf Yönetiminden Ahmet Qasim’a Taziye Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet geçtiğimiz gün vefat eden İşrak Gazetesi yazarı Ahmet Qasim’ın taziye ziyaretinde bulundu.

  Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü hastanede vefat eden İşrak Gazetesi yazarı Ahmet Qasim’ın Minberşam Derneği’ndeki taziyesine Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Özmantar ve Mahmut Kaçmazer, İyilik Derneği Gaziantep Temsilcisi Cavit Karakaş, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu, İşrak Gazetesi yazarları, Suriyeli siyasetçiler, akademisyenler ve kanaat önderleri katıldı. Taziye ziyaretinde Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi, Ahmet Qasim’ın hayatı ve mücadelesine dair anekdotlar paylaşıldı.

 • TÜGVA Heyetinden Vakfımıza Ziyaret

  Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkan Yardımcıları Murat Aydın, Beytullah Çiçen, Gaziantep İl Temsilcisi Mahmut Tekin ve beraberindeki heyet 27 Kasım Çarşamba günü vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

  Ziyarette başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; gençlik çalışmaları, Suriye’ye dönük çalışmalar ve uluslararası öğrenci çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız