Çarşamba, 20 Ocak 2021
Kur’an’a Hizmet ve Kültür Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

Kur’an’a Hizmet ve Kültür Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Kur’an’a Hizmet ve Kültür Derneği Başkanı Modar Mohebidden ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

Dernek başkanı Modar Mohebidden, Mohannad Bodani, Nadir Beyhan’dan oluşan heyetin 26 Aralık Perşembe günü gerçekleştirdiği ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen heyet ile camilerde yapılan eğitimlerle ilgi görüş alışverişinde bulunuldu, ortak yapılabilecek projeler üzerinde duruldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Prof. Dr. Ömer Hammud Vakfımızı Ziyaret Etti

  Ekonomi ve iktisadi alanlarda çalışmalarıyla tanınmış Suriyeli akademisyen Prof. Dr. Ömer Hammud vakfımızı ziyaret etti.

  18 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen Hammud ile ekonomik ve insani gelişim üzerine yapılabilecek çalışmalar üzerinde duruldu. Özellikle Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekât Bölgesinde halkın refah seviyesini arttıracak ekonomik ve iktisadi çalışmalara değinildi.

 • Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet'ten Vakfımıza Ziyaret

  Malezya, Irak gibi farklı ülkelerde akademisyenlik yapan Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet ve Gaziantep Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şehmus Demir, vakfımızı ziyaret etti.
  Ziyarette Başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; eğitim ve kültür çalışmalarına dair değerlendirmelerde bulunuldu. İşrak Gazetesi, süreli yayınlarla beraber Suriye'de yapılan Anadolu Platformu Kültür Merkezleri de görüşülen gündem maddeleri arasındaydı.

 • Suriye için El Ele Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Suriye için El Ele Derneği Başkanı Ahmet Akra ve Başkan Yardımcısı Hasan Cemiloğlu’ndan oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

  17 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; Suriye’nin İdlib bölgesinde yapılan çalışmalar ile Suriye içerisinde sağlık alanında gerçekleştirilecek ortak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız