Salı, 19 Ocak 2021
Ülfetder Öğretmen Komisyonu Vakfımızı Ziyaret Etti

Ülfetder Öğretmen Komisyonu Vakfımızı Ziyaret Etti Öne Çıkarılmış

Adana Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu 31 Aralık Salı günü vakfımıza ziyaret düzenledi.

Adana Ülfet Derneği Başkanı Gazi Kılıçparlar ve 50 öğretmenden oluşan heyet vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı. Heyet üyeleri Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni gezdikten sonra Hacı Firdevs Aslan Mescidi’nde Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir ve Anadolu Platformu Öğretmen Birimi Başkanı İbrahim Özmantar ile hasbihale katıldı. Geceyi vakfımızda geçiren öğretmen heyeti, sabah Şanlıurfa’ya hareket etti.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Prof. Dr. Ömer Hammud Vakfımızı Ziyaret Etti

  Ekonomi ve iktisadi alanlarda çalışmalarıyla tanınmış Suriyeli akademisyen Prof. Dr. Ömer Hammud vakfımızı ziyaret etti.

  18 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen Hammud ile ekonomik ve insani gelişim üzerine yapılabilecek çalışmalar üzerinde duruldu. Özellikle Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekât Bölgesinde halkın refah seviyesini arttıracak ekonomik ve iktisadi çalışmalara değinildi.

 • Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet'ten Vakfımıza Ziyaret

  Malezya, Irak gibi farklı ülkelerde akademisyenlik yapan Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet ve Gaziantep Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şehmus Demir, vakfımızı ziyaret etti.
  Ziyarette Başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; eğitim ve kültür çalışmalarına dair değerlendirmelerde bulunuldu. İşrak Gazetesi, süreli yayınlarla beraber Suriye'de yapılan Anadolu Platformu Kültür Merkezleri de görüşülen gündem maddeleri arasındaydı.

 • Suriye için El Ele Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Suriye için El Ele Derneği Başkanı Ahmet Akra ve Başkan Yardımcısı Hasan Cemiloğlu’ndan oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

  17 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; Suriye’nin İdlib bölgesinde yapılan çalışmalar ile Suriye içerisinde sağlık alanında gerçekleştirilecek ortak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız