Pazar, 19 Ocak 2020
Ortadoğu Medya 2019 Faaliyetleri

Ortadoğu Medya 2019 Faaliyetleri Öne Çıkarılmış

Ortadoğu Medya İletişim Merkezi 2019 yılında yapılan faaliyetlerden derlenen bir tanıtım filmi yayımladı.

Belgesel, aktüel, canlı yayın, televizyon programı, tanıtım filmleri, eğitim filmleri, reklam filmleri, radyo yayıncılığı, gazete yayıncılığı alanında faaliyet gösteren Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’nin 2019 yılında yapılan faaliyetlerinden derlenen bir tanıtım filmi yayımladı.

Muhacirler, Rastiya Jiyane ve Renas gibi programları TRT’nin muhtelif kanallarında beğeniyle izlenen Ortadoğu Medya İletişim Merkezi; Şafak Radyo, Fecr Radyo, Şafak Kurdi Radyo, İşrak Gazetesi ve TV stüdyosuyla Gaziantep’in önde gelen medya kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.  Sektöre kalifiye eleman kazandırmak için ücretsiz kurslar düzenleyerek gençlerin eğitimine büyük katkı sağlayan Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’nin 2019 yılında yapılan faaliyetlerinden derlenen bir tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • İş Dünyası Programı Yeni Sezonda Yayında

  Şafak FM’de Salı günleri yayınlanan “İş Dünyası” programına bu hafta Ticari Eğitim Danışmanı Murat Aksu, Mali Müşavir Mehmet Ali Ağar ve NAR Kooperatifi Genel Müdürü İbrahim Halil Çil konuk oldu.

  Program moderatörü Fatih Çelik yönetiminde hazırlanan ve Şafak FM’de her hafta Salı günü canlı olarak yayınlanan “İş Dünyası” programına bu hafta Ticari Eğitim Danışmanı Murat Aksu, Mali Müşavir Mehmet Ali Ağar ve NAR Kooperatifi Genel Müdürü İbrahim Halil Çil konuk oldu. Yeni sezonun ilk programında;  Gaziantep’deki ticari hayat ve kooperatifçilik sektörünün sorunları hakkında hasbihal gerçekleştirildi.

  Anadolu Esnaf Sanayi ve İş Adamları Derneği’nin katkılarıyla hazırlanan İş Dünyası programı her hafta Salı günü Şafak FM’de canlı olarak yayınlanıyor. Şafak FM’in yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz.

 • Taekwondo Kursları Tanıtım Filmi

  Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, İstikrar Spor Kulübü tarafından organize edilen Taekwondo kurslarına yönelik bir tanıtım filmi hazırladı.

  İstikrar Spor Kulübü’nün 2016 yılından beri sürdürdüğü Taekwondo Kurslarıyla alakalı Ortadoğu Medya İletişim Merkezi tarafından bir tanıtım filmi hazırladı. Tanıtım filminde taekwondo antrenörü Rukiye Kaplan tarafından kurslarla ilgili bilgiler verildi. Kursa katılan öğrenciler de kursla ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

  Tanıtım filminin aşağıdan izleyebilirsiniz.

 • Aldemir, Odak Noktası'nda İdlib Meselesini Değerlendirdi

  Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, 7 Ocak Salı günü Ülke TV de canlı olarak yayınlanan Odak Noktası programına konuk olarak İdlip’deki son gelişlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

  Mustafa Yıldız tarafından sunulan programda soruları yanıtlayan Aldemir, bölgedeki son gelişmeleri ve yarım çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

  Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız