Pazartesi, 24 Şubat 2020
Taekwondo Kursları Tanıtım Filmi

Taekwondo Kursları Tanıtım Filmi Öne Çıkarılmış

Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, İstikrar Spor Kulübü tarafından organize edilen Taekwondo kurslarına yönelik bir tanıtım filmi hazırladı.

İstikrar Spor Kulübü’nün 2016 yılından beri sürdürdüğü Taekwondo Kurslarıyla alakalı Ortadoğu Medya İletişim Merkezi tarafından bir tanıtım filmi hazırladı. Tanıtım filminde taekwondo antrenörü Rukiye Kaplan tarafından kurslarla ilgili bilgiler verildi. Kursa katılan öğrenciler de kursla ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Tanıtım filminin aşağıdan izleyebilirsiniz.


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Bir Çalıştay Böyle Geçti

  İyilik Derneği tarafından Türkiye genelinden temsilcilerin katılımıyla 14-16 Şubat tarihlerinde Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapılan “Temsilcilerle Genel İstişare Çalıştayı” için hazırladığımız tanıtım filmini aşağıdan izleyebilrisiniz;

 • Rênas Programının III. Sezon Çekimleri Devam Ediyor

  Ortadoğu Medya İletişim Merkezi tarafından TRT Kürdi için hazırlanan Rênas (Yol Gösteren) programının üçüncü sezon çekimleri devam ediyor.

  13 bölümlük üçüncü sezonun ilk bölümleri Gaziantep’deki tarihi camilerde yapılırken kalan bölümler de Ortadoğu Medya İletişim Merkezi TV Stüdyosunda çekiliyor. Suriyeli âlim ve mütefekkir Prof. Dr. Mustafa Müslim tarafından sunulan programda güncel meselelerden itikadi konulara kadar birçok konu gündeme alınarak izleyicilerle paylaşılıyor. Programda sohbeti dinleyen katılımcılardan ve izleyicilerden gelen sorular cevaplanarak konular derinlemesine irdeleniyor.

  Rênas (Yol Gösteren) programını Pazar günleri saat 11.00’da TRT Kürdi ekranlarından izleyebilirsiniz.

 • Ayıntab Sohbetlerinde Bülbülzade Abdullah Edip Efendi Anıldı

  Gaziantep’in kadim kültürünün gelecek nesillere aktarıldığı Ayıntab Sohbetlerine bu hafta Bülbülzade Abdullah Edip Efendi’nin hayatı ve mücadelesi anlatıldı.

  Hüseyin Rahmi Açıkkol tarafından sunulan ve Şafak Radyo’da Perşembe günleri canlı olarak yayınlanan Ayıntab Sohbetlerinde bu hafta Gaziantep’in yetiştirdiği alim ve mücadele adamı Bülbülzade Abdullah Edip Efendi’nin hayatı ve mücadelesi anlatıldı. Vakfımıza da adını veren Bülbülzade Abdullah Edip Efendi’nin hayatını Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar anlattı. Programda, Bülbülzade Abdullah Edip Efendi’nin hayatı, mücadelesi, Cemiyet-i İslami’nin kurtuluş savaşındaki misyonu ve Antep’in bu günlere gelmesinde emeği olan dava arkadaşlarına yer verildi. Programda dinleyicilerden sorular da alınarak cevaplandı.

  Şafak Radyo’nun yayınlarını FM 98.0’dan Gaziantep’te, www.safakradyo.net web adresi üzerinden de tüm dünyada dinleyebilirsiniz. Ayrıca facebook hesabından geçmiş yayınların tekrarını izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız