Cuma, 10 Nisan 2020
Mehmet Nezir Gül’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Mehmet Nezir Gül’e Hayırlı Olsun Ziyareti Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehmerlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanan Mehmet Nezir Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret kapsamında Anadolu Platformu ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen program ve projeler ele alındı. Özel yetenekli çocuklarla başlatılan projenin ilerleyen aşamalardaki süreci hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Yine aynı şekilde Anadolu Kültür Merkezleri hakkında istişareler yapıldı.

Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileriyle son buldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Kızılay Genel Müdürü Vakfımızı Ziyaret Etti

  Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve beraberindeki heyet 11 Mart Çarşamba günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Dr. İbrahim Altan ile İdlib’deki yardım faaliyetleri başta olmak üzere Suriye içerisindeki faaliyetler, Türkiye’deki çalışmalar ve bölgesel gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 • İdlib’e Yardım Komisyonundan Vakfımızı Ziyaret Etti

  Çeşitli Suriyeli sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri tarafından “Kardeşlik Sınır Tanımaz” sloganıyla başlatılan İdlib’e yardım kampanyası kapsamında bir heyet vakfımızı ziyaret etti.

  Çeşitli Suriyeli sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri, İdlib’e Yardım Komisyonu adıyla organizasyonda bir araya gelerek bir topluluk oluşturdu ve İdlib’e yardım kampanyası başlattı. Komisyon üyelerinden Muhammed Ammar El Hafız ve beraberindeki heyet kampanya ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla 26 Şubat Çarşamba günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen heyetle İdlib’e insani yardım konularıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Muhammed Ammar El Hafız yardım kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler vererek kampanyayı İyilik Derneği’nin desteğiyle ile yapmak istediklerini dile getirdi. Görüşmede ortak olarak yardım çalışmaları yapılması konusunda fikir birliğine varıldı.

 • Aldemir, Elazığ ve Malatya’yı Ziyaret Etti

  Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, İyilik Derneği Başkanı Ahmet Turan Koçer, Malatya Meşale Derneği Başkanı Tamer Çalhan ve beraberindeki heyetle Elazığ ve Malatya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

  27 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyaret kapsamında heyet önce Kızılay Genel Koordinasyon Merkezi ve AFAD'ı ziyaret ederek işbirliği alanları hakkında istişarelerde bulunuldu. Daha sonra deprem bölgesi ve depremzedeler ziyaret edilerek son durumu hakkında bilgiler alındı.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız