Perşembe, 09 Nisan 2020
Öğrencilere Hijyen ve Çevre Bilinci Eğitimi Verildi

Öğrencilere Hijyen ve Çevre Bilinci Eğitimi Verildi Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Eruslu Kız Öğrenci Yurdu ve Aygün Erkek Öğrenci Yurtlarındaki öğrencilere “Kişisel Hijyen” ve “Çevre Bilinci” eğitimi verildi.

Bülbülzade Vakfı Eruslu Kız Öğrenci Yurdu ve Bülbülzade Aygün Erkek Öğrenci Yurtlarında kalan öğrencilere “Kişisel Hijyen” ve “Çevre Bilinci” eğitimi verildi. 20 Şubat Perşembe günü Bülbülzade Davut Özgül Konferans Salonunda, Gençlerle Hasbihal programı kapsamında yapılan etkinlik Kalite Yönetim Temsilcisi Nurettin Yener'in katılımıyla yapıldı. Programa çok sayıda öğrenci ve yurt yönetimleri katıldı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Türkiye'nin çınarları anılarını gençler için paylaşacak

  Anadolu Öğrenci Birliği, "Koca Çınarlardan Genç Yüreklere Projesi" yarışması kapsamında, yeni tip koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş üstü vatandaşların, hayatlarındaki önemli bir hatırayı gençler için yazmasını istiyor.

  Anadolu Öğrenci Birliğinden yapılan açıklamaya göre, Anadolu Platformu ve Hür Akademisyenler Derneği (HAKAD) iş birliğiyle düzenlenen "Koca Çınarlardan Genç Yüreklere Projesi" yarışmasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunanlar ile gönül köprüsü kurulması, onların duygu ve düşüncelerini paylaşacakları bir zeminin oluşturulması amaçlanıyor.

  "Haydi, Anılarını Yaz Bizimle Paylaş" temasıyla düzenlenen ve konu sınırlamasının olmadığı yarışmaya başvurular 30 Nisan'a kadar yapılabilecek.

  Yarışmada, birinciye 10 bin, ikinciye 7 bin 500, üçüncüye ise 5 bin lira ödül verilecek ve 1000 iyi eser kişiye özel kitapçık olarak yayımlanacak.

  Yarışmaya katılmak isteyenler detaylı bilgiye "www.kocacinar.org" adresinden ulaşabilecek.

  Kaynak (AA)

 • Genç ANESİAD’dan Uygulamalı E-İhracat Eğitimi

  Genç ANESİAD Gaziantep, Ali Express’ten uzmanların katılımıyla mağaza sahiplerine yönelik bir günlük uygulamalı e-ihracat eğitimi düzenledi.

  Anadolu Esnaf Sanayici İşadamları Derneği (ANESİAD) Gaziantep Temsilciliğinde 25 Şubat Salı günü yapılan eğitime Ali Express’te mağaza açan ANESİAD üyeleri katıldı.

  Ali Ekspres’ten eğitimci Hidayet Öztürk tarafından verilen eğitimde ürün yükleme ve satışa açma işlemleri uygulamalı olarak verildi. Eğitime çok sayıda girişimci katıldı.

 • Genç ANESİAD, Ali Express ile E-İhracat Konferansı Düzenledi

  Genç ANESİAD Gaziantep tarafından düzenlenen “Ali Express ile E-İhracat” başlıklı konferans Ali Express’ten uzmanların katılımıyla 24 Şubat Pazartesi günü yapıldı.

  Anadolu Esnaf Sanayici İşadamları Derneği (ANESİAD) Gaziantep Temsilciliğinde yapılan konferansa Ali Express Bölgesel İş Geliştirme Kıdemli Yöneticisi Yaman Alpata ve Ali Express Ürün Operasyonu Kıdemli Uzmanı Yusuf Ma konuşmacı olarak katıldı. Konferansa ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

  Konferansın başında Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar ve Genç ANESİAD Başkanı Yusuf Açıkkol birer selamlama konuşması yaparak e-ihracatın öneminden bahsettiler.

  Ali Express Bölgesel İş Geliştirme Kıdemli Yöneticisi Yaman Alpata sunumunda; Ali Express Türkiye E-İhracat stratejileri, E-İhracat lojistik ve fiyatlama uygulamaları hakkında detaylı bilgi vererek katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

  Program sonunda ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar tarafından Yaman Alpata’ya, Genç ANESİAD Başkanı Yusuf Açıkkol tarafından da Yusuf Ma’ya günün anısına plaket takdim edildi.

  Konferans, toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

  E-İhracat eğitimlerine 25 Şubat Salı günü de devam edilecek. Bu kapsamda Ali Express yetilileri tarafından mağaza sahiplerine uygulamalı olarak ürün yükleme ve satışa açma eğitimleri verilecek.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız