Cumartesi, 31 Temmuz 2021
İstikrar Spor Kulübü Başarılarını Sürdürüyor

İstikrar Spor Kulübü Başarılarını Sürdürüyor Öne Çıkarılmış

İstikrar Spor Kulübü sporcuları farklı branşlarda başarı hikâyelerine imza atmaya devam ediyor.

Bu kapsamda 28 Şubat Cuma günü Kayseri’de yapılan U 15 Yaş Grekoromen Stil Türkiye Güreş Şampiyonasında 68 kiloda Yunus Emre Yılmaz 5. olarak Avrupa Şampiyonası için Milli Takım hazırlık kampına gitmeye hak kazandı.

Öte yandan 02 Mart Pazartesi günü Gaziantep’te yapılan Taekwondo Yıldızlar il seçmelerinde İstikrar Spor Kulübü Sporcusu Nida Bozgeyik bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • H.Rahmi Açıkkol Spor Çalışma Grubu Başkanı Seçildi

  İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Gaziantep Kent Konseyi’nde yapılan seçimde Spor Çalışma Grubu Başkanı olarak seçildi.

  16 Aralık Pazartesi günü Doktor Samet Bayrak başkanlığında toplanan Gaziantep Kent Konseyi’nde Spor Çalışma Grubu Başkanlığı için seçim yapıldı. Toplam 57 kişinin katıldığı toplantıda yeni dönem için başkanlığa Hüseyin Rahmi Açıkkol 38 oyla seçilirken diğer aday Mehmet Enver Bal ise 18 oy aldı.

  Spor yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, belediyeler ve siyasi parti temsilcilerinin katıldığı toplantıda ilimizin sorunları masaya yatırıldı.

 • Güreşçilerimiz Madalyaya Doymuyor

  İstikrar Spor Kulübü Güreş Takımı, Aşırtmalı Aba Güreşi Yıldızlar ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 4 altın, 2 gümüş ve 3 de bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

  29 Eylül Pazar günü Gaziantep'te düzenlenen Aşırtmalı Aba Güreşi Yıldızlar ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda Yıldızlar kategorisinde;

  55 kilogramda Abdulaziz Arslan, 60 kilogramda İbrahim Halil Fırat, 65 kilogramda Şahin Öztürk birinci olarak altın madalya kazandı. 60 kilogramda Yunus Ateş ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

  Büyükler kategorisinde de;

  55 kilogramda Harun Sabancı birinci olarak altın, 60 kilogramda Mehmet Olcay ikinci olarak gümüş, 65 kilogramda M. Mustafa Annaç ve 70 kilogramda Hasan Küçük Arslan üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

 • İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı Şampiyon Oldu

  İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı Gaziantep 2. Amatör Liği B Grubunda 30 puan toplayarak şampiyon oldu.

  İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı Gaziantep 2. Amatör Liği B Grubunda 30 puan toplayarak şampiyon oldu ve 1. Amatör Lige çıkmaya hak kazandı. Antrenör Abdulvahap Kara ve kaptan Fatih Yılan idaresindeki İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı 8 takımın yer aldığı 2. Amatör Liği B Grubunda 30 puan ve +38 averajla şampiyon olarak mutlu sona ulaştı.

  Bu sonucun ardından İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı gelecek yıl 1. Amatör Ligde mücadele edecek.

  İstikrar Spor Kulübü Başkanı yaptığı açıklamada; "gençlerimizde fair play ruhunun sporla etkin hale gelerek kötü alışkanlıklardan uzaklaşıp topluma faydalı birer fert olarak yetişmesi için gayret sarfediyoruz. Sporla gençlerimizin hem ruhsal hem bedensel gelişimlerini en üst düzeye taşındığını görüyoruz. Erdemli sporcular yetiştirme gayretinde olan İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımının şampiyon olarak toplumumuza iyi bir örnek olduğu kanatindeyiz" dedi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow