Perşembe, 24 Haziran 2021
Komisyon ve Birim Başkanlarının Bayram Mesajları

Komisyon ve Birim Başkanlarının Bayram Mesajları Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı komisyon ve birim başkanlarının Ramazan Bayramı mesajları:


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Bayramlaşma Programı Çevrimiçi Olarak Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı yönetimi tarafından düzenlenen bayramlaşma programı video konferans yöntemiyle çevrimiçi olarak yapıldı.

  Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da pandemi nedeniyle sanal ortamda yapılan bayramlaşma programına; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanları, gönüllüler, öğrenciler ve il dışından misafirler ve aileleri katıldı.

  Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar’ın moderatörlüğünde yapılan oturumda tüm katılımcılar birbirleriyle bayramlaşarak hasbihal etme imkânı buldu. Bayramlaşma programı yapılan hasbihâlin ardından sona erdi.

 • Vakıf Başkanımızın Bayram Mesajı

  Bübülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir'in Ramazan Bayramı mesajı:

 • Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun...

  Arınma ve rahmet ayı olan Ramazan’ın ardından Rabbimiz bizleri sevincimizin, umudumuzun ve kardeşliğimizin pekişeceği yeni bir Ramazan Bayramına daha kavuşturdu. Rabbimizden niyazımız; şehrimiz, ülkemiz ve insanlık ailesi olarak mücadele ettiğimiz Korona virüs salgınının bir an önce sona ermesi ve hayatın her alanında normalleşmenin gerçekleşmesidir. Bayramın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyoruz.
  Ramazan bayramı bereketi ve esenliği ile insanlık için hayırlara vesile olsun…

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow