Cuma, 03 Temmuz 2020
Komisyon ve Birim Başkanlarının Bayram Mesajları

Komisyon ve Birim Başkanlarının Bayram Mesajları Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı komisyon ve birim başkanlarının Ramazan Bayramı mesajları:


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Haziran Ayı Personel Kahvaltısı Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı yönetimi, vakıf merkezi ve bağlı birimlerde çalışan personellerle 8 Haziran Pazartesi günü sabah kahvaltısında bir araya geldi.

  Davut Özgül Konferans Salonunda yapılan kahvaltı programına; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kaçmazer, Vakıf Müdürü Cumali Kaplan, vakıf çatısı altında faaliyet gösteren kurum ve birimlerden, Mozaik Kadın ve Aile Derneği (Mozaikder), Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Katre Sanat Merkezi, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, İyilik Derneği Yardım Koordinasyon Merkezi, İstikrar Spor Kulübü, Bülbülzade Aygün Erkek Öğrenci Yurdu ile Bülbülzade Eruslu Kız Öğrenci Yurdu’nda çalışan personeller katıldı.

  Pandemi salgını dolayısıyla hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan toplantıda konuşan Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, pandemi sürecinde vakıf çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini vurguladı. Aldemir, vakıf olarak önümüzdeki dönemde yapacakları faaliyetler hakkında personele bilgi verdi. Kahvaltı programı yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

 • Bayramlaşma Programı Sanal Ortamda Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı yönetimi tarafından düzenlenen bayramlaşma programı sanal ortamda video konferans yöntemiyle yapıldı.

  Her yıl bayramın ikinci gününde Bülbülzade Vakfı ailesi olarak vakıf avlusunda düzenlenen bayramlaşma programı, bu sene korona virüs salgını dolayısıyla sanal ortamda video konferans yöntemiyle yapıldı. Bayramlaşmaya; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanları, gönüllüler, öğrenciler ve il dışından misafirler ve aileleri katıldı. Bayramlaşma programına katılan tüm çocuklara Tire Yayınları tarafından bayram hediyesi olarak birer kitap hediye edildi.

  Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Akaslan tarafından modere edilen oturumda tüm katılımcılar birbirleriyle bayramlaşarak hasbihal etme imkânı buldular. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir bayramlaşma dolayısıyla yaptığı konuşmada; “bizler vakıf olarak en önemli farkımız ailecek bu tür programlara katılmamız” dedi. Aldemir, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bülbülzade Vakfı’nın en büyük farkındalığı, iç dinamizmi, iç huzuru, bu işi ailecek yapıyor olmamız. Bunu yaymamız lazım, bunu çoğaltmamız lazım. Vakıf olarak gerek pandemi sürecinde gerekse ramazan ayı sürecinde büyük bir ailenin müntesipleri olarak çalıştık. Birbirimizle konuştuk, tavsiyelerde bulunduk, istişare ettik, birlikte çalıştık, birlikte başardık ve şu anda da birlikte bayram ediyoruz. Bunu çoğaltıp yaymaya gayret eden bir vakıfız. Özellikle dini olanla, sosyal olanı, kültürel olanı birleştiren bir felsefeyle bunları yapmaya çalışıyoruz. Bu güzelliği vakfımızın dışına, evlerimizin etrafına, işyerlerimize, şehrimize, ülkemize, insanlığa ulaştırmak gibi de önemli bir sorumluluğumuz var. İnşallah bu bayramlar buna vesile olur” dedi.

  Konuşmanın ardından program moderatörü Hıdır Akaslan, katılımcılara tek tek söz vererek duygu ve düşüncelerini ifade etmelerine vesile oldu. Bayramlaşma programı yapılan hasbihâlin ardından sona erdi.

 • Vakıf Başkanımızın Bayram Mesajı

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir'in Ramazan Bayramı mesajı:

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız