Pazartesi, 26 Ekim 2020
Üniversite Öğrencileri ile Hasbihal

Üniversite Öğrencileri ile Hasbihal Öne Çıkarılmış

Semt Derneklerimizden Bilimder de kız ve erkek üniversite öğrencileri ile biraraya gelinerek pandemisüreci ve öğrenci çalışmalarıyla ilgili hasbihal gerçekleştirildi.

İlimiz Gazikent semtinde faaliyetlerine devam eden Bilim Eğitim Sağlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Bilimder)’de kız ve erkek üniversite öğrencilerine yönelik hasbihal programı gerçekleştirildi. 14 Eylülde Farabi Kitap Kafe’de gerçekleştirilen oturuma Bilimder Başkanı Hamdi Keleş, yönetim kurulu üyeleri Bozan İnce, Nuray İnce, Zehra Karakoyun, Adem Er ve öğrenciler katıldı.

Pandemi kurallarına riayet edilerek yapılan buluşmaya çok sayıda öğrenci katıldı. Hasbihalde Yeni dönem öğrenci çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Öğrencilere yönelik dil kursu ve ayda bir olmak üzere kitap tahlili yapılması konusunda mutabık kalındı. Pandemi döneminde semt derneklerimizdeki işleyişi arttırma ve farkındalık oluşturacak proje önerileri öğrenciler tarafından yönetime sunuldu.

 

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız