Pazartesi, 26 Ekim 2020
Yeni Dönem Teşkilat Toplantısı Yapıldı

Yeni Dönem Teşkilat Toplantısı Yapıldı Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı yeni dönem teşkilat toplantısı 1 Ekim Perşembe günü vakıf merkezinde yapıldı.

Vakıf yönetimi tarafından düzenlenen teşkilat toplantısına; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı.

Toplantıda; birim ve komisyon çalışmaları ve vakıf işleyişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Minberşam Derneği ile Çalışma Toplantısı

  Bülbülzade Vakfı yönetimi, Minberşam Derneği yönetimi ile çalışma toplantısında bir araya geldi.

  Bülbülzade Vakfı’nda düzenlenen toplantıya Vakıf Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Kaçmazer, Adem Er, Minberşam Derneği Başkanı Ali Bekir, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Anadolu Öğrenci Birliği temsilcisi katıldı.

  Toplantıda bir konuşma yapan Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, 2012 yılından bu yana Suriye’ye dönük çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Minberşam Derneği ile başta İşrak Gazetesi ve Fecr Radyo olmak üzere eğitim, insani yardım ve kültür alanında ortak yapılan çalışmalara değinen Aldemir, özellikle eğitim çalışmalarına dikkati çekti. Turgay Aldemir, eğitim alanında Suriye’deki iç savaşta harabeye dönen okulların tadilatının yapılarak İyilik Okulları olarak tekrar hizmete açılması ve Azez, Afrin ve Cerablus’ta inşa edilen Anadolu Kültür Merkez’leri ve ilimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

  Minberşam Derneği Başkanı Ali Bekir de, dernek olarak yürüttükleri çalışmalar, vakıf ile birlikte ortak yürütülen projeler hakkında bilgi verirken, sahada yaşadıkları zorluklar ve çözüm önerilerini dile getirdi.

 • Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

  Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı 20 Eylül Pazar günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı.

  Vakıf toplantı salonunda yapılan toplantıya; Anadolu Platformu Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Gaziantep Bölge Başkanı Mustafa Kar, Şanlıurfa, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Kâhta ve Nizip'ten üye kuruluş temsilcileri katıldı.

  Toplantıda; Genel Kurul Değerlendirmesi, 14. Buluşma Değerlendirmesi, Derneklerin Tematik Toplantıları, Bölge Çalışma Takvimi, Birimler ve Bölge Faaliyetleri ele alındı.

 • Bayramlaşma Programı Sanal Ortamda Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı yönetimi tarafından düzenlenen bayramlaşma programı bayramın üçüncü günü olan 2 Ağustos Pazar günü video konferans yöntemiyle yapıldı.

  Her yıl Kurban Bayramının üçüncü günü vakıf avlusunda düzenlenen bayramlaşma programı, bu sene korona virüs salgını dolayısıyla sanal ortamda video konferans yöntemiyle yapıldı. Bayramlaşma programına Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanları, gönüllüler, öğrenciler ve il dışından misafirler ve aileleri katıldı.

  Bayramlaşma programına katılan tüm üyeler birbirleriyle bayramlaşarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Saat 11.00-13.00 arasında yapılan bayramlaşma programı yapılan hasbihâllerin ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız