Cuma, 04 Aralık 2020
Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdüründen Vakfımıza Ziyaret

Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdüründen Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü Erkan Kılıç, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Türköz, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Proje Destek Daire Başkan Vekili Mehmet Fatih Günay,  Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin, İl Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Özbey Tan ve beraberindekilerden oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

Ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle vakfımızın çalışmalarıyla ilgili bilgi verildi. Özellikle Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı, İşrak Gazetesi, Fecr Radyo, tercüme eserler ile ilgili bilgi veren Turgay Aldemir, gündemdeki projelerle ilgili de detaylı açıklamalarda bulundu.

Görüşmenin ardından heyet Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni gezerek birim sorumlularından çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyaret vakıf önünde çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • ASSİAD Heyeti Vakfımızı Ziyaret Etti

  Arap Sanayici ve İşadamları Derneği (ASSİAD) Başkanı Abdulgafur Asfur ve beraberindeki heyet 3 Aralık Perşembe günü vakfımızı ziyaret etti.

  ASSİAD Başkanı Abdulgafur Asfur, Gaziantep Suriye Topluluğu Başkanı Mustafa El Hüseyin, yardımcısı Muhammed Adnan Zerbani ve beraberindekilerden oluşan heyet Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüştü. Görüşmede Suriye’nin El Bab kentinde yakın zamanda açılması planlanan Anadolu Kültür Merkezi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 • KalMEC Ekibinden Vakfımıza Ziyaret

  Kalyoncu Ortadoğu Araştırmaları Merkezi (KalMEC)'den Muhammed Aksüt ve Uludağ Üniversitesi araştırma görevlileri Tunç Demirtaş ve Durdu Mehmet Özdemir’den oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

  16 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; vakfımızın Suriye çalışmaları, Anadolu Kültür Merkezleri, ülkemizde ve ilimizde yaşayan Suriyelilerin durumları, ilimizde Suriyelilere dönük eğitim, sağlık, kültür ve spor alanında yapılan çalışmalar, Suriye içinde eğitime dair yapılan çalışmalar ile STK’ların rolü konularında müzakereler gerçekleştirildi.

 • Dr. Vecihi Cuma Vakfımızı Ziyaret Etti

  Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu eski sağlık bakanı Dr. Vecihi Cuma 16 Kasım Pazartesi günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette Fecr Radyo’da yayınlanan Antep Hadisi Programına konuk olan Dr. Vecihi Cuma daha sonra Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede geçtiğimiz ay Suriye’de hizmete giren Anadolu Kültür Merkezleri, vakfımızın eğitim, gençlik ve yardım çalışmaları üzerinde fikir teatilerinde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız