Perşembe, 24 Haziran 2021
ASSİAD’dan Vakfımıza Ziyaret

ASSİAD’dan Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Arap Sanayici ve İşadamları Derneği (ASSİAD) Başkanı Abdulgafur Asfur ve beraberindeki heyet 13 Kasım Cuma günü vakfımızı ziyaret etti.

ASSİAD Başkanı Abdulgafur Asfur, Gaziantep Suriye Topluluğu Başkanı Mustafa El Hüseyin ve beraberindeki heyet, ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüştü. Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar’ın da katıldığı ziyarette vakfımızın çalışmaları anlatıldı. Anadolu Platformu, Gaziantep Suriye Topluluğu ve ASSİAD’ın iş birliğinin konuşulduğu görüşmede tecrübe paylaşımları üzeninde durularak; fikir adamları ile iş adamlarının buluşturularak Suriye’de köklü kalıcı çalışmalar yapılması gerektiğinden bahsedildi. Ziyarette; gençliği kuşatacak, geleceği inşa edecek projeler, Suriyeli ve Türkiyeli iş adamlarının deneyim paylaşımı, Suriye’nin El Bab kentinde yakın zamanda açılacak olan Anadolu Kültür Merkezi üzerinde müzakereler gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Ezogelin Halk Eğitim Merkezi Müdürü Vakfımızı Ziyaret Etti

  Ezogelin Halk Eğitim Merkezi müdürü Recep Öztürk ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret ederek eğitim, sanat, spor vb. alanlarda iş birliği yapılması üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

  Gaziantep Şahinbey Ezogelin Halk Eğitim Merkezi müdürü Recep Öztürk ve beraberindeki heyet 8 Haziran Salı günü vakfımızı ziyaret ederek eğitim, kültür, sanat, spor vb. alanlarda iş birliği yapılması üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 • Suriyeli Kanaat Önderleri Vakfımızı Ziyaret Etti

  Suriyeli Kanaat Önderleri Abbas Kadriye, Mustafa Al Veyyid, Özgür Avukatlar Birliği Başkanı Muhammed Hayr Eyyub, Gaziantep Suriye Topluluğu Başkanı Mustafa Al Hüseyin, Minberşam Derneği Başkan Yardımcısı Ali Bekir’den oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

  4 Haziran Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen heyetle ülkemizde ve Suriye’de yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 • Midad Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Midad Derneği Başkanı Azzam Hanci, ABD İslami Topluluklar Üyesi Dr. Yahya Abdulrahim ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  19 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette Suriye’deki eğitim ve kültür çalışmaları, özel yetenekli öğrencilere yönelik çalışmalar ve ortak projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow