Perşembe, 28 Ocak 2021
Suriye için El Ele Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

Suriye için El Ele Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Suriye için El Ele Derneği Başkanı Ahmet Akra ve Başkan Yardımcısı Hasan Cemiloğlu’ndan oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

17 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Vakıf Başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; Suriye’nin İdlib bölgesinde yapılan çalışmalar ile Suriye içerisinde sağlık alanında gerçekleştirilecek ortak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Prof. Dr. Arif Özaydın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Kaçmazer ve Hıdır Akaslan’dan oluşan heyet, 25 Ocak Pazartesi günü Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

  Ziyarette Bülbülzade Vakfı’nın yapmış olduğu eğitim ve kültür çalışmalarına üzerinde duruldu. Suriye’de yapılan Anadolu Kültür Merkezleri ve bu merkezlerde yürütülen eğitim çalışmaları ile tercüme kitaplara değinildi.  Ayrıca Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı hakkında bilgi verildi, gerçekleştirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

  Ziyaret hediye takdiminin ardından son buldu.

 • TİKA Başkanı Serkan Kayalar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, Anadolu Platformu Ankara Temsilcisi Mesut Çaça ve Ortadoğu Medya İletim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu’ndan oluşan heyet TİKA Başkanı Serkan Kayalar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Ziyarette, BEKAM, Anadolu Platformu ve Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’nin yapmış olduğu çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımı yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

 • YTB Başkanlığı Ziyaret Edildi

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, Anadolu Platformu Ankara Temsilcisi Mesut Çaça ve Ortadoğu Medya İletim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu’ndan oluşan heyet, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanlığını ziyaret etti.

  Ziyarette, YTB Başkan Yardımcısı Abdulhadi Turus ile görüşen heyetle Suriye’de yapılan işbirlikleri ve projeler ele alınarak değerlendirmelerde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow