Perşembe, 28 Ocak 2021
Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet'ten Vakfımıza Ziyaret

Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet'ten Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Malezya, Irak gibi farklı ülkelerde akademisyenlik yapan Prof. Dr. Mustafa Mücahit Behçet ve Gaziantep Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şehmus Demir, vakfımızı ziyaret etti.
Ziyarette Başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle; eğitim ve kültür çalışmalarına dair değerlendirmelerde bulunuldu. İşrak Gazetesi, süreli yayınlarla beraber Suriye'de yapılan Anadolu Platformu Kültür Merkezleri de görüşülen gündem maddeleri arasındaydı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Prof. Dr. Arif Özaydın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Kaçmazer ve Hıdır Akaslan’dan oluşan heyet, 25 Ocak Pazartesi günü Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

  Ziyarette Bülbülzade Vakfı’nın yapmış olduğu eğitim ve kültür çalışmalarına üzerinde duruldu. Suriye’de yapılan Anadolu Kültür Merkezleri ve bu merkezlerde yürütülen eğitim çalışmaları ile tercüme kitaplara değinildi.  Ayrıca Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı hakkında bilgi verildi, gerçekleştirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

  Ziyaret hediye takdiminin ardından son buldu.

 • TİKA Başkanı Serkan Kayalar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, Anadolu Platformu Ankara Temsilcisi Mesut Çaça ve Ortadoğu Medya İletim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu’ndan oluşan heyet TİKA Başkanı Serkan Kayalar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Ziyarette, BEKAM, Anadolu Platformu ve Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’nin yapmış olduğu çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımı yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

 • YTB Başkanlığı Ziyaret Edildi

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, Anadolu Platformu Ankara Temsilcisi Mesut Çaça ve Ortadoğu Medya İletim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu’ndan oluşan heyet, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanlığını ziyaret etti.

  Ziyarette, YTB Başkan Yardımcısı Abdulhadi Turus ile görüşen heyetle Suriye’de yapılan işbirlikleri ve projeler ele alınarak değerlendirmelerde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow