Cuma, 23 Nisan 2021
Covid - İnsanlığın Geleceği ve Sivil Toplum

Covid - İnsanlığın Geleceği ve Sivil Toplum Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Şehir ve Medeniyet Derneği ve Hür Akademisyenler Derneği tarafından düzenlenen Şehir ve Medeniyet Akademisine (Covid-19 Akademi) katılarak "Covid-İnsanlığın Geleceği ve Sivil Toplum" başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Anadolu Platformu Ankara Temsiclisi Mesut Çaça'nın moderatörlüğünde video konferans yöntemiyle yapılan oturumda Aldemir, pandemi sürecinin anlaşılması için Anadolu Platformu Sitrateji Birimi tarafından çıkarılan "Pandemik Kırılma ve Sonrası"raopruna değinerek süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Sunumun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Alimin ölümü alemin ölümü gibidir

  Geçtiğimiz gün vefaat eden Suriyeli alim mütefekkir Prof. Dr. Mustafa Mülsim için Ortadoğu Medya İletişim Merkezi bir video yayımladı. Hayatını ilme ve öğrencilerine adayan Prof. Dr. Mustafa Mülsim'e Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağılığı diliyoruz...

 • Kur’an ve Toplum

  Anadolu Platformu tarafından ramazan ayı dolayısıyla organize edilen ve “Söz’den Öz’e” söyleşi programlarının ilki “Kur’an ve Toplum” üst başlığı altında Prof. Dr. Hayrettin Karaman’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

  16 Nisan Cuma günü Zoom ve YouTube platformları üzerinden canlı olarak yayımlanan programın moderatörlüğünü İbrahim Özmantar yaptı. Söyleşinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 • “Söz’den Öz’e” Ramazan Ayında Başlıyor

  Anadolu Platformu tarafından “Söz’den Öz’e” üst başlıklı yeni bir söyleşi programı organize edildi. Ramazan ayında başlayacak olan programın ilki 16 Nisan Cuma günü 21.30’da gerçekleşecek. Program, İbrahim Özmantar moderatörlüğünde Anadolu Platformu YouTube kanalından canlı olarak yayımlanacak.

  Haftalık olarak düzenlenecek olan programın Ramazan ayı konukları ise şöyle:

  16 Nisan Cuma:

  Prof. Dr. Hayrettin Karaman- Kur’an ve Toplum

  23 Nisan Cuma:

  Prof. Dr. Ömer Türker- Bilgi ve Ahlak

  30 Nisan Cuma:

  AP İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir- Özgür İnsan ve Sorumlulukları

  07 Mayıs Cuma

  Prof. Dr. Mehmet Görmez- Mekân ve Yaşam: Peygamber Yetiştiren Evler

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow