Salı, 11 Mayıs 2021
Kur’an ve Toplum

Kur’an ve Toplum Öne Çıkarılmış

Anadolu Platformu tarafından ramazan ayı dolayısıyla organize edilen ve “Söz’den Öz’e” söyleşi programlarının ilki “Kur’an ve Toplum” üst başlığı altında Prof. Dr. Hayrettin Karaman’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

16 Nisan Cuma günü Zoom ve YouTube platformları üzerinden canlı olarak yayımlanan programın moderatörlüğünü İbrahim Özmantar yaptı. Söyleşinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • “İlk Bahar” Kitabının Tahlili Yapıldı

  Anadolu Platformu ile üye kuruluş yöneticileri tarafından Ramazan ayı süresince Türkiye genelinde okunan “İlk Bahar” adlı kitabın tahlili, çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

  Anadolu Platformu’nun ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği, genel merkez ve üye kuruluş yöneticileri ile birim sorumlularınca okunan Filistin asıllı aktivist Wadah Khanfar’ın “İlk Bahar” adlı kitabının çevrim içi tahlil programı 10 Mayıs Pazartesi günü Zoom ve YouTube platformları üzerinden canlı olarak gerçekleşti.

  Moderatörlüğünü Anadolu Platformu Teşkilat Birimi Başkanı Gazi Kılıçparlar ile Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu üyesi M. Hıdır Akaslan’ın yaptığı programa yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda izleyici de ilgi göstererek yorumlarıyla beğenilerini sundu. Tahlil etkinliğinde Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Nizip ve Çorum’dan da Anadolu Platformu üye kurum temsilcileri de söz alarak kitaba dair edindikleri notları izleyicilerle paylaştı.

  Kitap tahlilinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 • Kan Bağışı Kampanyasına Gönüllülerimizden Destek

  Türk Kızılay’ı Şehitkamil Şubesi ile Bülbülzade Vakfı, ANESİAD, MÜSİAD ve TÜFAD tarafından “Senin kanın başkasının canı” sloganı ile organize edilen kan bağışı kampanyasına vakıf başkanımız Turgay Aldemir ve gönüllülerimiz kan bağışında bulunarak destek verdiler.

 • Mekân ve Yaşam: Aile

  Anadolu Platformu tarafından ramazan ayı dolayısıyla organize edilen “Söz’den Öz’e” söyleşi programlarının dördüncüsü “Mekân ve Yaşam: Aile” üst başlığı altında Prof. Dr. Saffet Köse’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

  5 Mayıs Nisan Perşembe günü Zoom ve YouTube platformları üzerinden canlı olarak yayımlanan programın moderatörlüğünü İbrahim Özmantar yaptı. Söyleşinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow