Perşembe, 24 Haziran 2021
Suriyeli Kanaat Önderleri Vakfımızı Ziyaret Etti

Suriyeli Kanaat Önderleri Vakfımızı Ziyaret Etti Öne Çıkarılmış

Suriyeli Kanaat Önderleri Abbas Kadriye, Mustafa Al Veyyid, Özgür Avukatlar Birliği Başkanı Muhammed Hayr Eyyub, Gaziantep Suriye Topluluğu Başkanı Mustafa Al Hüseyin, Minberşam Derneği Başkan Yardımcısı Ali Bekir’den oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

4 Haziran Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen heyetle ülkemizde ve Suriye’de yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Ezogelin Halk Eğitim Merkezi Müdürü Vakfımızı Ziyaret Etti

  Ezogelin Halk Eğitim Merkezi müdürü Recep Öztürk ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret ederek eğitim, sanat, spor vb. alanlarda iş birliği yapılması üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

  Gaziantep Şahinbey Ezogelin Halk Eğitim Merkezi müdürü Recep Öztürk ve beraberindeki heyet 8 Haziran Salı günü vakfımızı ziyaret ederek eğitim, kültür, sanat, spor vb. alanlarda iş birliği yapılması üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 • Midad Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Midad Derneği Başkanı Azzam Hanci, ABD İslami Topluluklar Üyesi Dr. Yahya Abdulrahim ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  19 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette Suriye’deki eğitim ve kültür çalışmaları, özel yetenekli öğrencilere yönelik çalışmalar ve ortak projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 • Tayyar ve Özkeçeci Vakfımızı Ziyaret Etti

  AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  18 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir ile görüşen heyetle ülkemiz ve Suriye’deki eğitim ve kültürel faaliyetlerle ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow