Cumartesi, 31 Temmuz 2021
Türkçe Okuma Yazma Kursumuz Başladı

Türkçe Okuma Yazma Kursumuz Başladı Öne Çıkarılmış

Vakfımız ve Ezogelin Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile ilimizde yaşayan Suriyeli muhacirlere yönelik A1 seviyesinde Türkçe okuma-yazma kursu başladı.

Haftada 3 gün yapılan derslere yaklaşık 25 öğrenci devam ediyor. Temmuz ayında başlayan ve Ekim ayında sona erecek olan okuma-yazma kursu 3 ay sürecek. Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) binasında yapılan kursta kursiyerlere A1 seviyesinde Türkçe konuşma ve okuma yazma dersleri veriliyor.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Katre Sanat Merkezi Kursları Devam Ediyor

  Katre Sanat Merkezi’nin çocuk, genç, yetişkin branşlarında başlattığı ve 13 farklı alanda yapılan kurslar devam ediyor.

  Katre Sanat Merkezi’nin çocuk ve genç grubunda; Drama, Robotik Yazılım Donanım, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyunu, Gitar, Resim, Bağlama, Keman ve Mozaik kursları devam ediyor. Yetişkin grubunda ise; Kâğıt Rolyef, Kaligrafi, Resim, Tel Kırma ve Ahşap Boyama kursları yer alıyor.

  Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapılıyor. Detaylı bilgi için 0531 923 73 60 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 • Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor

  Katre Sanat Merkezi yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor. Yetişkin, çocuk ve genç grubu branşlarında 13 farklı alanda yapılan kurslara kayıtlar 15 Kasım’da sona erecek.

  26-27 Ekim itibariyle başlayan kursların Çocuk ve genç grubunda; Drama, Robotik Yazılım Donanım, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyunu, Gitar, Resim, Bağlama, Keman ve Mozaik kursları yer alacak. Yetişkin grubunda ise; Kağıt Rolyef, Kaligrafi, Resim, Tel Kırma ve Ahşap Boyama kursları yer alıyor.

  Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapılacak. Detaylı bilgi için 0531 923 73 60 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 • Yeni Dönem Kurs Kayıtlarımız Başladı

  Katre Sanat Merkezi yeni dönem kurs kayıtları başladı. 10 farklı alanda çocuk, genç ve yetişkin kategorilerinde yapılacak kurslara kayıtlar 15 Ekim de sona erecek.

  Çocuk ve genç grubunda; Drama, Robotik Yazılım Donanım, Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Oyunu, Gitar, Resim, Bağlama, Keman ve Mozaik kursları yer alacak. Yetişkin grubunda ise; Resim ve Tel Kırma kursları yer alacak.

  Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapılacak. Detaylı bilgi için 0531 923 73 60 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow