Cumartesi, 31 Temmuz 2021
EKE Yaz Dönemi Etkinlikleri Devam Ediyor

EKE Yaz Dönemi Etkinlikleri Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Evde Karakter Eğitimi (EKE) komisyonu tarafından 4-6 yaş ve 7-9 yaş gruplarındaki çocuklara yönelik olarak yapılan yaz dönemi etkinlikleri devam ediyor.

EKE tarafından 03 Temmuz – 07 Ağustos tarihleri arasında hafta sonları Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’nde yapılan etkinliklere çok sayıda çocuk katılıyor. Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Adab-ı Muaşeret, Peygamber Kıssaları, Müslüman Bilim İnsanları, Masal Atölyesi, Akıl Oyunları, Drama, Satranç, Ebru, Müzik, Spor gibi birçok dersin yer aldığı etkinliklerde çocuklar hem eğleniyor hem de öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • EKE Yaz Dönemi Etkinlikleri Başladı

  Bülbülzade Vakfı Evde Karakter Eğitimi (EKE) komisyonu tarafından 4-6 yaş ve 7-9 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak yapılan yaz dönemi etkinlikleri başladı.

  Eke tarafından 03 Temmuz – 07 Ağustos tarihleri arasında hafta sonları Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’nde yapılan etkinliklere çok sayıda kursiyer katılıyor. Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Adab-ı Muaşeret, Peygamber Kıssaları, Müslüman Bilim İnsanları, Masal Atölyesi, Akıl Oyunları, Drama, Satranç, Ebru, Müzik, Spor gibi birçok dersin yer aldığı etkinliklerde çocuklar hem öğreniyor hem de eğleniyor.

 • EKE Yaz Dönemi Etkinlikleri Başlıyor

  Bülbülzade Vakfı Evde Karakter Eğitimi (EKE) yaz dönemi etkinlikleri için kayıtlar başladı.

  03 Temmuz – 07 Ağustos tarihleri arasında yapılacak yaz dönemi etkinlikleri 4-6 yaş ve 7-9 yaş kategorilerindeki çocuklara yönelik olarak yapılacak. Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Adab-ı Muaşeret, Peygamber Kıssaları, Müslüman Bilim İnsanları, Masal Atölyesi, Akıl Oyunları, Drama, Satranç, Ebru, Müzik, Spor gibi birçok farklı alanda derslerin verileceği yaz dönemi etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0542 357 58 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Bizim Mucitler Atölyesi’nde Uluğ Bey Anlatıldı

  Geçtiğimiz Şubat ayında başlayan ve 16 hafta süren ‘Bizim Mucitler Atölyesi’nin son haftasında Müslüman bilim insanlarından Uluğ Bey’in hayatı işlendi. 

  Gök cisimleri, takımyıldızları ve rasathane çalışmalarıyla ünlü Uluğ Bey’in hayatını inceleyen çocuklar kendi El Planetaryumlarını yaparak öğrendiklerini pekiştirmiş oldular. Eğitimci Fatma Nur Ak tarafından verilen ve 8-10 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak yapılan Bizim Mucitler Atölyesi bu oturumla sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow