Cumartesi, 31 Temmuz 2021
Vakıf Başkanımızın Bayram Mesajı

Vakıf Başkanımızın Bayram Mesajı Öne Çıkarılmış


Ortam

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Gönüllülerimizle Bayramlaştık

  Bülbülzade Vakfı Yönetimi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programı; bayramın üçüncü günü olan 22 Temmuz Perşembe günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda yapıldı.

  Pandemi dolayısıyla geçtiğimiz yıl çevrimiçi olarak sanal ortamda yapılan bayramlaşma programı bu yıl ilk defa yüz yüze gerçekleştirildi. Bayramlaşma programına Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri, komisyon üyeleri ile gönüllüler ve aileleri katıldı.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir bayramlaşma dolayısıyla yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Şuanda vakfımızın sanat merkezinde 9’u aşkın kursumuz var, spor merkezimizde birçok kursumuz devam ediyor, medya kurslarımız var. Pandemi dolayısıyla bunlara bir süre ara vermek zorunda kalmıştık. Hamdolsun şimdi yüz yüze devam ediyoruz. Yine biçki dikiş, nakış kurslarımız var. Eylül’ün ilk haftası inşallah kermesimiz olacak. Bayramdan sonra da birçok etkinliğimiz yaz okullarımızla birlikte devam edecek. İnşallah bu coşkuyu vakfımız vesilesiyle tüm şehrimize ve ülkemize taşımayı Rabbim bizlere kolay kılar. Bu sene 15. Anadolu Buluşması 17 Ağustosta yapılacak ve 4 gün sürecek. Bu vesileyle tüm kardeşlerimizin bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

  Konuşmanın ardından bayramlaşma programına katılanlar duygu ve düşüncelerini ifade ederek katılımcıların bayramını kutladılar. Bayramlaşma programı, Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir'in çocukların bayramaını kutlaması ve harçlık dağıtımının ardından sona erdi.

 • Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

 • Bayramlaşma Programı Çevrimiçi Olarak Yapıldı

  Bülbülzade Vakfı yönetimi tarafından düzenlenen bayramlaşma programı video konferans yöntemiyle çevrimiçi olarak yapıldı.

  Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da pandemi nedeniyle sanal ortamda yapılan bayramlaşma programına; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanları, gönüllüler, öğrenciler ve il dışından misafirler ve aileleri katıldı.

  Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar’ın moderatörlüğünde yapılan oturumda tüm katılımcılar birbirleriyle bayramlaşarak hasbihal etme imkânı buldu. Bayramlaşma programı yapılan hasbihâlin ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow