Pazartesi, 20 Eylül 2021
MÜSİAD “Dost Meclisi” Toplantısı Vakfımızın Ev Sahipliğinde Yapıldı

MÜSİAD “Dost Meclisi” Toplantısı Vakfımızın Ev Sahipliğinde Yapıldı Öne Çıkarılmış

MÜSİAD Gaziantep Şubesi üyelerinin katılımıyla gerçekleşen “Dost Meclisi” toplantısı Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Kurtuluş Ormanı’nda gerçekleştirildi.

28 Ağustos Cuma günü yapılan toplantıya; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, Bülbülzade Vakfı Kurucu Başkanı Mahmut Kaçmazer, Bülbülzade Vakfı ve MÜSİAD Gaziantep Şubesi Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar ve üyeler katıldı.

Toplantıdan önce MÜSİAD Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanına fidan dikimi yapıldı.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Nizip Kitap Kahve Törenle Açıldı

  Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği (NEDDER) bünyesinde açılan Nizip Kitap Kahve, kalabalık bir davetli grubunun katıldığı törenle hizmete açıldı.

  15 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilen açılış törenine Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Genlik Merkezi Müdürü Faruk Çiçek, Nizip İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ömer Faruk Yakar, Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, STK temsilcileri ve gönüllüler katıldı.

  Törende Hanifi Yaycı proje ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Ardından; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Nidader Temsilcisi Veysel Dağtekin ve emekli öğretmen Mehmet Aydoğdu birer selamlama konuşması yaparak Nizip Kitap Kahve’nin hayırlara vesile olmasını dilediler.

  Konuşmaların ardından dualarla Nizip Kitap Kahve’nin açılışı gerçekleştirildi.

 • Anadolu Buluşmaları IV. Gün Oturumu

  Anadolu Platformu tarafından Ankara Kızılcahamam’da "Sivil Toplumu Yeniden Düşünmek" üst başlığı ile 15.’si düzenlenen Anadolu Buluşması’nın dördüncü gün oturumları Ortadoğu Medya İletişim Merkezi tarafından yüksek kaliteli video olarak tekrar düzenlendi.

  Oturumları kronolojik olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

  DEĞERLENDİRME ve SONUÇ BİLDİRİSİ

 • Anadolu Buluşmaları III. Gün Oturumları

  Anadolu Platformu tarafından Ankara Kızılcahamam’da "Sivil Toplumu Yeniden Düşünmek" üst başlığı ile 15.’si düzenlenen Anadolu Buluşması’nın üçüncü gün oturumları Ortadoğu Medya İletişim Merkezi tarafından yüksek kaliteli video olarak tekrar düzenlendi.

  Oturumları kronolojik olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

  TEKNOLOJİLER VE DİJİTALLEŞME BAĞLAMINDA SİVİL AKTÖRLER

  SİVİL TOPLUMUN DEĞİŞEN AKTÖRLERİ

  SİVİL ALANDA STRATEJİK YAKLAŞIMLAR

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow