Pazar, 24 Ekim 2021
Anadolu Buluşmaları IV. Gün Oturumu

Anadolu Buluşmaları IV. Gün Oturumu Öne Çıkarılmış

Anadolu Platformu tarafından Ankara Kızılcahamam’da "Sivil Toplumu Yeniden Düşünmek" üst başlığı ile 15.’si düzenlenen Anadolu Buluşması’nın dördüncü gün oturumları Ortadoğu Medya İletişim Merkezi tarafından yüksek kaliteli video olarak tekrar düzenlendi.

Oturumları kronolojik olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

DEĞERLENDİRME ve SONUÇ BİLDİRİSİ

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • GAÜN TDP Öğrencileri Çalışmalarımıza Destek Veriyor

  Gaziantep Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında üniversite öğrencileri vakfımızdaki çalışmalara katılarak destek veriyorlar.

  Geçen yıl pandemi koşullarından dolayı yapılamayan Toplumsal Duyarlılık Projesi, bu sene eğitim-öğretimin normale dönemsi ile tekrar başladı. Üniversite öğrencileri TDP kapsamında vakfımızdaki etkinliklere katılarak hem ihtiyaç sahiplerine destek olacaklar hem de kendi gelişimlerine katkıda bulunmuş olacaklar. Proje kapsamında bir grup öğrenci vakfımızı ziyaret ederek eğitim ve hizmet merkezimizi gezdi, çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı ve vakıf başkanımızla görüştü.

 • Sonbahar Şenliklerimizde Aşı Kampanyası

  Vakfımızın bu sene 23-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta düzenleyeceği Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenlikleri kapsamında Covid-19 Aşı Kampanyası düzenlenecek.

  Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile 25-26 Eylül tarihlerinde saat 10.00 ila 18.00 arasında yapılacak aşı kampanyamıza katılımınız bekliyoruz.

  23-24-25-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta yapacağımız Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerimize ailenizle birlikte davetlisiniz…

   

 • Sonbahar Şenliklerimizde Kan Bağışı Kampanyası

  Vakfımızın bu sene 23-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta düzenleyeceği Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenlikleri'nde kan bağışı kampanyası düzenlenecek.

  Türk Kızılay’ı iş birliği ile 24 Eylül Cuma günü saat 10.00 ila 20.00 arasında yapılacak kan bağışı kampanyamıza katılımınızı bekliyoruz.

  23-24-25-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta yapacağımız Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerimize ailenizle birlikte davetlisiniz…

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow