Pazar, 24 Ekim 2021
Nizip Kitap Kahve Törenle Açıldı

Nizip Kitap Kahve Törenle Açıldı Öne Çıkarılmış

Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği (NEDDER) bünyesinde açılan Nizip Kitap Kahve, kalabalık bir davetli grubunun katıldığı törenle hizmete açıldı.

15 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilen açılış törenine Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Genlik Merkezi Müdürü Faruk Çiçek, Nizip İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ömer Faruk Yakar, Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, STK temsilcileri ve gönüllüler katıldı.

Törende Hanifi Yaycı proje ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Ardından; Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Nidader Temsilcisi Veysel Dağtekin ve emekli öğretmen Mehmet Aydoğdu birer selamlama konuşması yaparak Nizip Kitap Kahve’nin hayırlara vesile olmasını dilediler.

Konuşmaların ardından dualarla Nizip Kitap Kahve’nin açılışı gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • GAÜN TDP Öğrencileri Çalışmalarımıza Destek Veriyor

  Gaziantep Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında üniversite öğrencileri vakfımızdaki çalışmalara katılarak destek veriyorlar.

  Geçen yıl pandemi koşullarından dolayı yapılamayan Toplumsal Duyarlılık Projesi, bu sene eğitim-öğretimin normale dönemsi ile tekrar başladı. Üniversite öğrencileri TDP kapsamında vakfımızdaki etkinliklere katılarak hem ihtiyaç sahiplerine destek olacaklar hem de kendi gelişimlerine katkıda bulunmuş olacaklar. Proje kapsamında bir grup öğrenci vakfımızı ziyaret ederek eğitim ve hizmet merkezimizi gezdi, çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı ve vakıf başkanımızla görüştü.

 • Sonbahar Şenliklerimizde Aşı Kampanyası

  Vakfımızın bu sene 23-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta düzenleyeceği Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenlikleri kapsamında Covid-19 Aşı Kampanyası düzenlenecek.

  Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile 25-26 Eylül tarihlerinde saat 10.00 ila 18.00 arasında yapılacak aşı kampanyamıza katılımınız bekliyoruz.

  23-24-25-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta yapacağımız Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerimize ailenizle birlikte davetlisiniz…

   

 • Sonbahar Şenliklerimizde Kan Bağışı Kampanyası

  Vakfımızın bu sene 23-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta düzenleyeceği Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenlikleri'nde kan bağışı kampanyası düzenlenecek.

  Türk Kızılay’ı iş birliği ile 24 Eylül Cuma günü saat 10.00 ila 20.00 arasında yapılacak kan bağışı kampanyamıza katılımınızı bekliyoruz.

  23-24-25-26 Eylül tarihlerinde Festival Park’ta yapacağımız Hayır Çarşısı ve Sonbahar Şenliklerimize ailenizle birlikte davetlisiniz…

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow