Pazar, 24 Ekim 2021
Güz Dönemi Kurs Kayıtlarımız Başladı

Güz Dönemi Kurs Kayıtlarımız Başladı Öne Çıkarılmış

Katre Sanat Merkezi güz dönemi kurs kayıtları başladı.

Katre Sanat Merkezi’nin Piyano, Bağlama, Gitar, Keman, Robotik Kodlama ve Akıl Oyunları alanlarında yapacağı güz kurslarına ön kayıtlar başladı.

Sanal ortamda alından kurs kayıtları uzmanlar tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sınırlı sayıdaki kontenjandan faydalanmak için acele edin.

Kayıt için tıklayın

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Yeşil Bir Dünya için Haydi Pedalla!

  Yeşil Umut Derneği Bisiklet Kulübü, sağlıklı yaşam ve bisiklet kullanımına dikkat çekmek için bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor. Bu kapsamda 17 Ekim Cumartesi günü yetişkin kategorisindeki kulüp üyeleri ile Bülbülzade Vakfı’ndan - Kilis Yolu Şahinbey Anıtına kadar bir bisiklet turu gerçekleştirildi.

  Yeşil Bir dünya için umut ol sloganıyla çalışmalarına devam eden Yeşil Umut Derneği, her yaş kategorisinden bisiklet kullanan gönüllülerine hizmet veriyor. Dernek, önümüzdeki hafta Pazar günü de bu minvalde bir bisiklet turu düzenleyecek.

   

 • “Göçmen Hizmetleri Merkezi” İş Birliği Protokolü İmzalandı

  Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Bülbülzade Vakfı arasında “Göçmen Hizmetleri Merkezi” kurulması amacıyla protokol imzalandı.

  Protokol dolayısıyla düzenlenen imza törenine Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Bülbülzade Vakfı Turgay Aldemir ve ilgili birim amirleri katıldı.

  Protokol kapsamında yerel yönetimlerin göç yönetiminde kapasitesinin güçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla bir “Göçmen Hizmetleri Merkezi” açılacak. Burada göçmenlere yönelik danışmanlık ve yönlendirme hizmeti verilecek, toplumsal uyumu desteklemek amacıyla etkinlik, eğitim ve iş birliği faaliyetleri yapılacak.

 • Yaz Kurslarımız Bir Ayı Geride Bıraktı

  Katre Sanat Merkezi ve Evde Karakter Eğitimi Komisyonu tarafından düzenlenen; Robotik Kodlama, Piyano, Bağlama, Keman, Gitar, Resim, Akıl Oyunları ve Değerler Eğitimi yaz kursları 4 haftayı aşındır devam ediyor.

  İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak hafta içi ve hafta sonları olmak üzere düzenlenen kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Yapılan eğitimlerin ardından öğrencilere çeşitli ikramlarda da bulunuluyor. Kurslar kapsamında şehir gezileri, müze gezileri ve sinema izleme ve yorumlama etinlikleri düzenleniyor. Kurslar, Güneykent Mahallesinde bulunan Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi içinde bulunan Katre Sanat Merkezi ve BEKAM binasında yapılıyor.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow