Yetim Öğrenciler Kahvaltı Programında Buluştu

Yetim Öğrenciler Kahvaltı Programında Buluştu Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu üyesi kadın öğretmenler tarafından yetim öğrencilere yönelik kahvaltı programı düzenlendi.

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu üyesi kadın öğretmenler 12 Ocak Cumartesi günü Davut Özgül Konferans Salonunda yetim öğrencilere yönelik kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltı programına Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri ve 30 yetim öğrenci katıldı. Programda liseli gönüllü öğrenciler tarafında palyaço gösterileri yapıldı, oyunlar oynandı ve yetimlere çeşitli hediyeler verildi.

Yetimlerin gönüllerince eğlendiği kahvaltı programı toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Öğretmen Komisyonu II. Dönem Faaliyetlerini Konuştu

  Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu genişletilmiş istişare toplantısı 11 Şubat Pazartesi günü yapıldı.

  Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) Toplantı salonunda yapılan toplantıya Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu Başkanı Mesut Aydağ ve komisyon üyeleri katıldı. Toplantının başında komisyon başkanı Mesut Aydağ geçtiğimiz eğitim öğretim dönemi ve gündemle ilgili bir değerlendirmelerde bulundu. Aydağ’ın konuşmasının ardından 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemde yapılacak faaliyetler hakkında istişareler gerçekleştirildi.

 • 11. Öğretmen Sempozyumu Değerlendirildi

  Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu, 5 - 6 Mayısta Gaziantep’te düzenlenen 11. Öğretmen Sempozyumu değerlendirmek üzere bir toplantı düzenledi.

  8 Mayıs Salı günü BEKAM Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Öğretmen Komisyonu Başkanı Hıdır Akaslan ve komisyon üyeleri katıldı. Toplantıda bu sene “Eğitim Felsefemiz” teması ile yapılan 11. Öğretmen Sempozyumunun değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıda sempozyum için tavsiyeler alınarak bir sonuç raporu hazırlandı. Organizasyona emeği geçenlere komisyon başkanı ve üyeler tarafından teşekkür edildi.

 • 11. Öğretmen Sempozyumu Gaziantep'te Yapılacak

  Anadolu Platformu tarafından bu sene 11.si düzenlenen Öğretmen Sempozyumu “Eğitim Felsefemiz” başlığı ile Gaziantep’te yapılacak.

  5-6 Mayıs tarihlerinde Gaziantep Üniversitesinde yapılacak sempozyuma katılmak isteyenlerin Katılım Formu’nu doldurmaları gerekiyor.

  Katılım formunu doldurmak için TIKLAYINIZ!

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız