Yetim Ailelere Uzanan Kardeşlik Köprüsü

Yetim Ailelere Uzanan Kardeşlik Köprüsü Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu haftalık yetim aile ziyaretleri kapsamında iki aileyi ziyaret maddi-manevi destekte bulundu.

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu kardeşlik köprüsü projesi kapsamında iki yetim aileyi ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulundu. İyilikder Gaziantep Şubesi işbirliği ile yapılan ziyaretler 19 Şubat Salı günü gerçekleştirildi. İyilikder ve Yetim Komisyonundan gönüllülerin katıldığı ziyaret ilimiz Çıksorut ve Yeni Mahallede bulunan iki yetim aileye gerçekleştirildi. Ziyarette kutsal emanetlerimiz olan yetimlere çeşitli hediyeler verip onlarla oyunlar oynayan iyilik elçileri ailelere de gıda ve ihtiyaç malzemelerinden oluşan paketler gördü.

İyilikder Gaziantep’te her ay 150 yetim aileye düzenli olarak yardımda bulunuyor.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Yetim Aile Ziyaretlerinde 3 Aile Ziyaret Edildi

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun haftalık düzenlediği yetim aile ziyaretlerinde bu hafta 3 yetim aile evlerinde ziyaret edildi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu gönüllüleri tarafından 23 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyaretlerde ilimiz Özgürlük Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Gazikent Mahallelerinde ikamet eden 3 yetim aile evlerinde ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulunuldu.

  Ziyaretlerde yetimler ve aileleriyle hasbihal eden Yetim Komisyonu gönüllüleri, yetimlere kıyafet ve oyuncak hediye etti. Ziyarette ailelere de gıda, kahvaltılık ve temizlik ürünleri hediye edildi.

 • Sosyal Medya Fenomenlerinin Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu yetim annelerine yönelik “Sosyal Medya Fenomenlerinin Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi” konulu seminer düzenledi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu yetim annelerine yönelik 22 Mart Cuma günü Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümünden Dr. Murat Dağıtmaç’ın konuşmacı olarak katıldığı “Sosyal Medya Fenomenlerinin Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi” konulu seminer düzenledi. BEKAM Konferans Salonunda düzenlenen seminere Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri, gönüllüler ve 130 yetim annesi katıldı.

  Seminerde sosyal medya fenomenlerinin çocuklar üzerindeki etkisi ve bu etkiyi dağıtmak için yapılması gerekenler konuşuldu.  Sunumun ardından soru cevap bölümüne geçildi. Soru cevap bölümünün ardından program sona erdi.

 • Haftalık Yetim Aile Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun haftalık olarak düzenlediği yetim aile ziyaretlerinde bu hafta 4 aile evlerinde ziyaret edildi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu gönüllüleri tarafından 13 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaretlerde ilimiz Mimar Sinan Mahallesi, Yukarıbayır ve Hoşgör Mahallelerinde ikamet eden 4 yetim aile evlerinde ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulunuldu.

  Ziyaretlerde kutsal emanetlerimiz olan yetimler ve aileleriyle hasbihal eden Yetim Komisyonu gönüllüleri, yetimlere çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette ailelere gıda, kahvaltılık ve temizlik paketleri de götürüldü.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız