Haftalık Yetim Aile Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Haftalık Yetim Aile Ziyaretlerimiz Devam Ediyor Öne Çıkarılmış

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun haftalık olarak düzenlediği yetim aile ziyaretlerinde bu hafta 4 aile evlerinde ziyaret edildi.

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu gönüllüleri tarafından 13 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaretlerde ilimiz Mimar Sinan Mahallesi, Yukarıbayır ve Hoşgör Mahallelerinde ikamet eden 4 yetim aile evlerinde ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulunuldu.

Ziyaretlerde kutsal emanetlerimiz olan yetimler ve aileleriyle hasbihal eden Yetim Komisyonu gönüllüleri, yetimlere çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette ailelere gıda, kahvaltılık ve temizlik paketleri de götürüldü.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Yetim Aile Ziyaretlerinde 3 Aile Ziyaret Edildi

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun haftalık düzenlediği yetim aile ziyaretlerinde bu hafta 3 yetim aile evlerinde ziyaret edildi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu gönüllüleri tarafından 23 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyaretlerde ilimiz Özgürlük Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Gazikent Mahallelerinde ikamet eden 3 yetim aile evlerinde ziyaret ederek maddi-manevi destekte bulunuldu.

  Ziyaretlerde yetimler ve aileleriyle hasbihal eden Yetim Komisyonu gönüllüleri, yetimlere kıyafet ve oyuncak hediye etti. Ziyarette ailelere de gıda, kahvaltılık ve temizlik ürünleri hediye edildi.

 • Sosyal Medya Fenomenlerinin Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu yetim annelerine yönelik “Sosyal Medya Fenomenlerinin Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi” konulu seminer düzenledi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu yetim annelerine yönelik 22 Mart Cuma günü Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümünden Dr. Murat Dağıtmaç’ın konuşmacı olarak katıldığı “Sosyal Medya Fenomenlerinin Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi” konulu seminer düzenledi. BEKAM Konferans Salonunda düzenlenen seminere Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri, gönüllüler ve 130 yetim annesi katıldı.

  Seminerde sosyal medya fenomenlerinin çocuklar üzerindeki etkisi ve bu etkiyi dağıtmak için yapılması gerekenler konuşuldu.  Sunumun ardından soru cevap bölümüne geçildi. Soru cevap bölümünün ardından program sona erdi.

 • Yetim Öğrenciler Kahvaltı Programında Buluştu

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu 50 yetim öğrenci ve onlara değerler eğitimi veren 20 üniversite öğrencisiyle kahvaltı programında bir araya geldi.

  Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun 2 Mart Cumartesi günü düzenlediği etkinlikte hayırsever bir ailemizin katkılarıyla 50 yetim öğrenciye ve onlara hafta sonları değerler eğitimi veren 20 üniversite öğrencisi kahvaltı programında bir araya geldi. Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda düzenlenen kahvaltı programına Yetim Komisyonu Başkanı Hatice Sohbet, komisyon üyeleri ve gönüllü aileler katıldı.

  Üniversiteden ağabeyleri ve ablalarıyla beraber kahvaltı yapan yetim öğrenciler daha sonra hafta sonları katıldıkları değerler eğitimi ve akademik destek eğitimlerine devam ettiler.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız