Katar Hayır Kurumu’ndan Vakfımıza Ziyaret

Katar Hayır Kurumu’ndan Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Katar Hayır Kurumu Başkanı Muhammed Vahid ve beraberindeki heyet 14 Mart Perşembe günü vakfımızı ziyaret etti.

Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan tarafından karşılanan heyete vakfımızın yetim çalışmaları,  eğitim çalışmaları, yardım çalışmaları hakkında bilgi verildi. Suriye’deki İyilik Okulları, basılı ve süreli yayınlar ve özellikle vakfımızın eğitim projeleri ile verdiği bilgiler Katar Hayır Kurumu Başkanı Muhammed Vahid tarafından büyük bir ilgi ile dinlendi.

Ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler veren heyetle vakıf önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • YTB Başkanı Abdullah Eren Vakfımızı Ziyaret Etti

  Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  YTB Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet yükseköğrenim ve öncesinde eğitim veren eğitim kurumlarını yerinde gözlemlemek üzere Fırat Kalkanı ve Zeytindalı Harekât Bölgesine gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında vakfımızı da ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

  14 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen ziyarete GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İlahiyat Fakültesi Dekanı Şehmus Demir, BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve ilgililer katıldı.

  Ziyarette vakfımızın Suriye’ye dönük çalışmaları, Anadolu Öğrenci Birliği’nin uluslararası öğrenci çalışması olan Yeryüzü Gençlik çalışması, vakfımızın gençlik çalışmaları hakkında YTB Başkanı Abdullah Eren’e detaylı bilgi verildi.

 • Fatma Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Yönetimi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Kaçmazer, İbrahim Özmantar, İstikrar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Başkanı Rabia Aldemir’den oluşan heyet 6 Mayıs Pazartesi günü 2019 Mahalli İdareler Seçiminde yeniden başkan seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • İl Müftüsünden Vakfımıza Ziyaret

  Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik ve İl Müftü Yardımcısı Mehmet Yaman vakfımızı ziyaret etti.

  6 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Çelik ile ramazan çalışmaları, eğitim çalışmaları ve ilimizdeki son gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız