Fatih Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

Fatih Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Kahramanmaraş Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri 10 Nisan Çarşamba günü vakfımızı ziyaret etti.

Kahramanmaraş’ın 12 Şubat ilçesinde eğitim öğretime devam eden Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan heyet 10 Nisan Çarşamba günü vakfımızı ziyaret etti. Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi Başkanı Adem Er tarafından kaşıklanan heyete Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi gezdirildi. Hizmet Merkezi’ndeki TV ve radyo stüdyoları, kütüphane, spor salonunu gezen öğrenciler ziyaret sonunda vakıf önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Bilgi ve Hikmet Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Adıyaman Bilgi ve Hikmet Derneği Başkanı Abdulhakim Yalçın ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  Adıyaman Bilgi ve Hikmet Derneği Başkanı Abdulhakim Yalçın ve beraberindeki heyet 30 Mart Cumartesi günü vakfımızı ziyaret etti. Ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve İstikrar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol ile görüşen heyetle spor kulübünün faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Heyet daha sonra İstikrar Spor Kulübü Spor Salonu ve Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezerek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

 • Katar Hayır Kurumu’ndan Vakfımıza Ziyaret

  Katar Hayır Kurumu Başkanı Muhammed Vahid ve beraberindeki heyet 14 Mart Perşembe günü vakfımızı ziyaret etti.

  Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan tarafından karşılanan heyete vakfımızın yetim çalışmaları,  eğitim çalışmaları, yardım çalışmaları hakkında bilgi verildi. Suriye’deki İyilik Okulları, basılı ve süreli yayınlar ve özellikle vakfımızın eğitim projeleri ile verdiği bilgiler Katar Hayır Kurumu Başkanı Muhammed Vahid tarafından büyük bir ilgi ile dinlendi.

  Ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler veren heyetle vakıf önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

 • Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Vakfımızı Ziyaret Etti

  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,  Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sait Kirazoğlu ve Müslüm Yüksel’den oluşan heyet vakfımızı ziyaret etti.

  10 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyarette vakıf başkanımız Turgay Aldemir tarafından karşılanan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyetle toplantı salonuna geçilerek heyetler halinde görüşmeye geçildi. Görüşmeye başkan yardımcımız Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyelerimiz Mahmut Kaçmazer ve M.Hıdır Akaslan, İstikrar Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, Bilimder Başkanı Hamdi Keleş, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir, Genç Anesiad, Yetim Komisyonu, Kadınlar Komisyonu, Suriye Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği ve Esnaf Komisyonundan birim sorumluları katıldı.

  Görüşmede Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e; Yetim Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği, Evde Karakter Eğitimi (EKE), Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Öğretmenler, Suriye Komisyonunun çalışmaları, basılı ve süreli yayınlarla ilgili bilgi verdi. Özellikle vakfımızın eğitim projeleri ile verdiği bilgiler bakan Abdulhamit Gül tarafından büyük bir ilgi ile dinlendi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız