İl Müftüsünden Vakfımıza Ziyaret

İl Müftüsünden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik ve İl Müftü Yardımcısı Mehmet Yaman vakfımızı ziyaret etti.

6 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Çelik ile ramazan çalışmaları, eğitim çalışmaları ve ilimizdeki son gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Mütercim Asım Sosyal Tesisi Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

  Mütercim Asım Sosyal Tesisinde üniversiteye hazırlanan öğrenciler vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

  Şehitkâmil Belediyesi Mütercim Asım Sosyal Tesisinde üniversiteye hazırlanan öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan 30 kişilik kafile vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı. 26 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezen öğrencilere çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verildi. Ziyarette öğrencilere öğle yemeği ikram edilirken, ziyaret dolayısıyla çeşitli hediyeler de verildi.

 • Ufuk Akademi Derneği’nden Vakfımıza Ziyaret

  Ufuk Akademi Derneği Başkanı Usame Çorbacı ve beraberindeki heyet 15 Temmuz Pazartesi günü vakfımızı ziyaret etti.

  Ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Çorbacı ile vakfımızın çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret dolayısıyla Bülbülzade Vakfı ve Ufuk Akademi Derneği arasında Suriye içerisinde yapılacak çalışmalarla ilgili işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Suriye içersinde yapılacak eğitim ve yardım çalışmalarında iki STK işbirliği yapacak.

  Ziyarette Bülbülzade Vakfı başkanı Turgay Aldemir, Ufuk Akademi Derneği Başkanı Usame Çorbacı ve beraberindeki heyete Arapça yayımlanan kitaplarını hediye etti.

 • YTB Başkanı Abdullah Eren Vakfımızı Ziyaret Etti

  Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  YTB Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet yükseköğrenim ve öncesinde eğitim veren eğitim kurumlarını yerinde gözlemlemek üzere Fırat Kalkanı ve Zeytindalı Harekât Bölgesine gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında vakfımızı da ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

  14 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen ziyarete GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İlahiyat Fakültesi Dekanı Şehmus Demir, BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve ilgililer katıldı.

  Ziyarette vakfımızın Suriye’ye dönük çalışmaları, Anadolu Öğrenci Birliği’nin uluslararası öğrenci çalışması olan Yeryüzü Gençlik çalışması, vakfımızın gençlik çalışmaları hakkında YTB Başkanı Abdullah Eren’e detaylı bilgi verildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız