İl Müftüsünden Vakfımıza Ziyaret

İl Müftüsünden Vakfımıza Ziyaret Öne Çıkarılmış

Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik ve İl Müftü Yardımcısı Mehmet Yaman vakfımızı ziyaret etti.

6 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Çelik ile ramazan çalışmaları, eğitim çalışmaları ve ilimizdeki son gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • YTB Başkanı Abdullah Eren Vakfımızı Ziyaret Etti

  Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  YTB Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet yükseköğrenim ve öncesinde eğitim veren eğitim kurumlarını yerinde gözlemlemek üzere Fırat Kalkanı ve Zeytindalı Harekât Bölgesine gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında vakfımızı da ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

  14 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen ziyarete GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İlahiyat Fakültesi Dekanı Şehmus Demir, BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve ilgililer katıldı.

  Ziyarette vakfımızın Suriye’ye dönük çalışmaları, Anadolu Öğrenci Birliği’nin uluslararası öğrenci çalışması olan Yeryüzü Gençlik çalışması, vakfımızın gençlik çalışmaları hakkında YTB Başkanı Abdullah Eren’e detaylı bilgi verildi.

 • Fatma Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bülbülzade Vakfı Yönetimi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Kaçmazer, İbrahim Özmantar, İstikrar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Başkanı Rabia Aldemir’den oluşan heyet 6 Mayıs Pazartesi günü 2019 Mahalli İdareler Seçiminde yeniden başkan seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Bomonti İş Adamları Heyeti Vakfımızı Ziyaret Etti

  Bomonti İş Adamları Grubu 29 Nisan Pazartesi günü vakfımızı ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

  Coşkun Alay öncülüğündeki Bomonti İş Adamları Grubu Mardin, Şanlıurfa ve Gaziantep gezisi kapsamında vakfımızı da ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldılar.

  Ziyaret dolayısıyla Davut Özgül Konferans Salonunda yapılan programda vakfımızın tanıtım filmi izlendi. Ardından Bülbülzade Vakfı Turgay Aldemir vakıf çalışmalarını anlattığı bir konuşma yaptı.

  İşadamları kafilesinden misafirler ise çalışmalardan çok etkilendiklerini ve bu çalışmalarda sadece yardıma değil kültür ve eğitime de yer verildiğini, bu çalışma modelinin başka şehirlere de modellenmesi gerektiği üzerinde durdular.

  Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kaçmazer ise; Suriye çalışması, yetim çalışması ve uzun yıllardır sürdürülen Ramazan ayında sürdürülen ‘bir çocuk da siz giydirin’ yardım kampanyası hakkında bilgiler verdi.

  İstikrar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol da; Antep yemekleri, Antep kültürü ve Antebin taş yapıları hakkında detaylı bilgiler verdiği bir konuşma yaptı.

  Heyet üyelerine daha sonra yemek ikram edildi. Ziyaret Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’nin gezilmesi ve vakıf önünde çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız