YTB Başkanı Abdullah Eren Vakfımızı Ziyaret Etti

YTB Başkanı Abdullah Eren Vakfımızı Ziyaret Etti Öne Çıkarılmış

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

YTB Başkanı Abdullah Eren ve beraberindeki heyet yükseköğrenim ve öncesinde eğitim veren eğitim kurumlarını yerinde gözlemlemek üzere Fırat Kalkanı ve Zeytindalı Harekât Bölgesine gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında vakfımızı da ziyaret ederek çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı.

14 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen ziyarete GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İlahiyat Fakültesi Dekanı Şehmus Demir, BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu ve ilgililer katıldı.

Ziyarette vakfımızın Suriye’ye dönük çalışmaları, Anadolu Öğrenci Birliği’nin uluslararası öğrenci çalışması olan Yeryüzü Gençlik çalışması, vakfımızın gençlik çalışmaları hakkında YTB Başkanı Abdullah Eren’e detaylı bilgi verildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Gönül Bağı Vakfı’ndan Çalışma Ziyareti

  İstanbul Tophane semtinde hizmet veren Gönül Bağı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kaya ve vakıf gönüllülerinden oluşan heyet 2 Kasım Cumartesi günü vakfımıza çalışma ziyaretinde bulundu.

  Ziyarette vakfımızın gençlik, yetim, yardım, sanat, medya, spor, kadın ve yurt çalışmaları ile Suriye çalışmaları ve BEKAM yerinde konuşularak tecrübe paylaşımında bulunuldu.

 • Ahmet Şerif İzgören Vakfımızı Ziyaret Etti

  Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD)’ın düzenlediği “Değerlerle Yönetmek” isimli seminer için Gaziantep’e gelen Ahmet Şerif İzgören vakfımızı ziyaret etti.

  1 Kasım Cuma günü Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle gerçekleştirilen ziyarette vakfımızın başkanı Turgay Aldemir ile görüşen heyetle vakfımızın çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ahmet Şerif İzgören görüşmenin ardından Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi’ni gezdi.

 • ANESİAD Yönetimi Vakfımıza Ziyaret Etti

  Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Genel Başkanı Niyazi Dilek ve beraberindeki heyet vakfımızı ziyaret etti.

  ANESİAD Genel Başkanı Niyazi Dilek, Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet 1 Kasım Cuma günü vakfımızı ziyaret etti. ANESİAD Gaziantep Şubesinin düzenlediği Ahmet Şerif İzgören’in konuşmacı olarak katıldığı “Değerlerle Yönetmek” semineri için Gaziantep’e gelen ANESİAD heyeti başkanımız Turgay Aldemir ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız