Pazartesi, 24 Şubat 2020
Bir Gençlik Buluşması Böyle Geçti

Bir Gençlik Buluşması Böyle Geçti Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği tarafından Gaziantep’te düzenlenen “Hikâyemiz Anadolu” başlıklı Türkiye buluşmasının sona erdi.

26-28 Ağustos tarihlerinde Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan buluşmanın tanıtım filminin aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB İyilik Kütüphaneleri için Tanıtım Standı Açtı

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi, İyilik Derneği tarafından Suriye’deki İyilik Okullarına yönelik başlatılan kütüphane kampanyasına destek olmak için Gaziantep Üniversitesi önünde tanıtım standı açtı.

  İyilik Derneği tarafından Suriye’deki İyilik Okullarına kütüphane kurmak için başlatılan kampanyaya birçok gönüllü el ele vererek destek olurken Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi de projeye destek olmak için etkinliklerine başladı. Bu kapsamda Gaziantep Üniversitesinin ana giriş kapısı önünde 5 günlük stant açıldı. 24-29 Şubat tarihlerinde açık olacak stantta çorba, çay ve kahve çeşitleri satılarak kütüphane kampanyasına destek toplanıyor. “Bombalarla yıktılar kitaplarla inşa edeceğiz” sloganı ile yürütülen projeye katkı sağlamak isteyenleri Gaziantep Üniversitesi önüne bekliyoruz.

 • AÖB’den Fasih Arapça Konuşma Kulübü

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Yüksek Öğretim Biriminin Gaziantep Üniversitesinde organize ettiği Fasih Arapça Konuşma Kulübü başladı.

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Yüksek Öğretim Biriminin Gaziantep Üniversitesi’ndeki öğrenci topluluğu olan Anadolu Öğrenci Topluluğu, üniversite kampüs çarşısında yer alan Pusula Kitabevi’nde Cumartesi günleri Arapça konuşma kulübü başlattı. Uluslararası öğrenciler ile beraber yapılan faaliyete ilahiyat öğrencileri katılarak pratik yapıyorlar. Çeşitli etkinliklerin yapıldığı kulüpte konuşma pratiği yapılırken yazma konusunda da öğrenciler kendilerini geliştiriyorlar.

 • İl Dışında Okuyan Öğrenciler Bir Araya Geldi

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Yüksek Öğretim Birimi, il dışında farklı üniversitelerde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

  8 Şubat Cumartesi günü Bülbülzade Vakfında yapılan hasbihale il dışında okuyan Anadolu Öğrenci Birliği öğrencileri ve Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan katıldı. Hasbihalde üniversitedeki çalışmalar ele alınarak tecrübe paylaşımında bulunuldu.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız