Çarşamba, 20 Ocak 2021
AÖB’den Online Bilgi Yarışması

AÖB’den Online Bilgi Yarışması Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep, bu akşam Kahoot uygulaması üzerinden online bilgi yarışması düzenliyor.

06 Nisan Pazartesi günü (bu akşam) saat 21.50 de yapılacak yarışmada birinciye Ahmet Muhtar Büyükçınar'ın Hayatım İbret Aynası kitabı hediye edilecek.

10 dakikalı süreyle yapılacak yarışmada süreyi verimli kullanmak ve hız çok önemli. Yarışmacılar ne kadar hızlı cevap verirlerse o kadar çok puan alacak.

Anadolu Öğrenci Birliği tarafından farklı bölgelerde de uygulanan yarışmayı bu hafta Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep düzenliyor. Yarışmanın linki Anadolu Öğrenci Birliği (@anadoluogrenci ) Twitter hesabından yayımlanacak.

Yarışmaya katılmak için Kahoot uygulamasını indirmek ya da bilgisayardan kahoot.com'a üye olmak gerekiyor. Tüm katılımcılara bol şanslar…

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB Gaziantep Online Hasbihal Düzenledi

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep, 10 Ocak Pazar günü sohbet halkalarına katılan öğrenciler, uluslararası öğrenciler ve farklı illerde okuyup da Gaziantep’te ikamet eden öğrencilerin katılımıyla çevirimiçi hasbihal programı düzenledi.

  video konferans yöntemiyle yapılan hasbihlade yeni dönemde dijital ortamlarda yapılacak çalışmalar ve organizasyonlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İki hafta da bir devam etmesi planlanan program Bekir Taha Güvenç'in müzik dinletisinin ardından sona erdi.

 • AÖB Gaziantep Mezunlar Buluşması Sanal Ortamda Yapıldı

  Anadolu Öğrenci Birliği ve Bülbülzade Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği mezunlar buluşması 3 Ocak Pazar günü video konferans yöntemiyle sanal ortamda yapıldı.

  Buluşmaya; Gaziantep ilinde üniversitelerde okumuş ve mezun olmuş gençler katıldı. Buluşmada Anadolu Platformu Strateji Geliştirme Birimi tarafından koordine edilen 'Tarihi Akışın Hızlanma Anında Pandemik Kırılma ve Sonrası' raporu ve İnsamer tarafından 2020 yılı için yayınlanan İnfografik Raporu değerlendirildi. 2020 yılı ve sonrası yeni dönemde sivil toplum çalışmalarının da müzakere edildiği buluşma Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Müzik Atölyesi ekibinin musiki dinletisi ile sona erdi.

 • AÖB Gaziantep Bölge Teşkilat Ziyareti Gerçekleştirildi

  Anadolu Öğrenci Birliği tarafından düzenlenen teşkilat ziyaretleri kapsamında Genel Başkan Muhammed Fatih Eren, Teşkilat Başkanları Yusuf Öcal ve İkra Kahraman’dan oluşan heyet Gaziantep Bölgesini ziyaret etti.

  Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş illerine gerçekleşen ziyaretlerde pandemi dönemi il ve bölge çalışmaları değerlendirildi.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız