Perşembe, 24 Eylül 2020
Mezunlar Buluşması Sanal Ortamda Yapıldı

Mezunlar Buluşması Sanal Ortamda Yapıldı Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği ve Bülbülzade Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği mezunlar buluşması 21 Ağustos Cuma günü video konferans yöntemiyle sanal ortamda yapıldı.

Buluşmaya; Bülbülzade Başkanı Turgay Aldemir, Bülbülzade Yön. Kur. Üyesi Adem Er, BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu, AÖB Başkanı M. Fatih Eren, AÖB Bşk Yrd. Yusuf Öcal, AÖB Gaziantep'ten Ömer Faruk Kavuncu, Yunus Keklikçi ve Gaziantep'te çeşitli üniversitelerde okumuş ve mezun olmuş gençler katıldı.

Tanışma ve hasbihal ile devam eden buluşmanın bir sonraki oturumunun daha geniş katılımla Ekim ayı içinde yapılmasına karar verildi.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • Hemhal Dergisi Yeni Dönem Toplantısı

  Hemhal Dergisi yeni dönem koordinasyon toplantısı 23 Eylül Çarşamba günü video konferans yöntemiyle yapıldı.

  Gaziantep Üniversitesi Anadolu Öğrenci Topluluğu tarafından uluslararası öğrenciler ile beraber 3 dilde yayınlanan Hemhâl Dergisi üyeleri yeni dönem için bir araya geldi. Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya Afganistan, Mısır, Suriye, Tayvan, Bangladeş, Nijerya olmak üzere 6 ülkeden öğrenci katıldı.

  Yeni dönem içeriklerinin konuşulduğu toplantıda uzaktan eğitim sürecinde Hemhâl Dergisi’nin yayın hayatına dijital olarak devam etmesi kararlaştırıldı. Derginin tüm yazılarını ve yeni sayılarına www.hemhaldergi.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • İl Dışında Okuyan Öğrencilerle Buluşma

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Temsilciliği il dışında okuyan kız öğrencilerle video konferns yöntemiyle bir buluşma gerçekleştirdi.

  19 Eylül Cumartesi günü yapılan oturumda AÖB Gaziantep Bölgesi Kız Teşkilatı Başkanı Şehadet Gerçek; yeni dönemde gerçekleştirilecek toplantılar ve programlar hakkında bilgi verdi. Gerçek; “geçirdiğimiz dönemi fırsata çevirmek ve birbirimize umut vermek için birlikteliğimize kuvvet vermemiz gerekir” dedi.

  Gülhan Dinç de bu dönemde zaman yönetiminin önemine dikkat çekerti. Oturum öğrencilerin beklenti ve görüşlerini ifade etmesiyle sona erdi.

 • AÖB'den Basın Açıklaması

  Anadolu Öğrenci Birliği Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın Cuma Hutbesine ve ardından bazı çevrelerin başlattığı karalama kampanyasına dair bir açıklamada bulundu. Açıklamanın tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz;

   

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

logolarımız