Cuma, 23 Nisan 2021
AÖB Ortaöğretim’den Dülükbaba İzci Kampı Gezisi

AÖB Ortaöğretim’den Dülükbaba İzci Kampı Gezisi Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Ortaöğretim Birimi, Şehitkamil Belediyesi Dülükbaba İzci Kampı’na günü birlik gezi düzenledi.

Ortaöğretim Birimi eğitimcileri ve öğrencilerinin katıldığı gezi 27 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi. Şehitkamil Belediyesi Dülükbaba İzci Kampı’nı ziyaret eden eğitimci ve öğrenciler eğlenceli bir gün geçirerek geziyi tamamladılar.

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB Ramazan Sineması Başlıyor

  Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Ortaöğretim Birimi Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik çevrimiçi “Ramazan Sineması" etkinliği düzenliyor.

  Anne Gibi, Çağrı, Reis Bey, Ömer Muhtar gibi Ramazan'ın ruhunu yansıtacak filmlerin tahlillerinin yapılacağı programa dileyen öğrenciler aileleriyle birlikte katılabilecekler. İlki 16 Nisan Cuma günü yapılacak etkinliğin moderatörlüğünü Turan Yaman yaparken, programın konuğu yılmaz Ergen olacak. Programda Anne Gibi filmi tahlil edilecek. Programa katılmak isteyen kişilerin Whatsapp iletişim hattını arayıp kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıt telefonu 05343491317

 • AÖB'den Ramazan Ayına Özel Meal Yarışması

  Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi, Ramazan ayına özel Türkiye geneli Kur'an-ı Kerim Meal yarışması düzenleyecek.

  19 Nisan - 9 Mayıs arası tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışmaya ortaokul ve lise öğrencileri katılabilecek. Salı günleri saat 21.00’da Kahoot uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek yarışmaya katılabilmek için öğrencilerin kayıt olmaları gerekiyor. İlki 20 Nisan Salı akşamı yapılacak yarışmada iki kategoride 1. olan öğrencilere tablet, diğer katılımcılara da sürpriz hediyeler verilecek.

  Kayıt olmak için tıklayın

 • AÖB Dijital Sinema Atölyesi Devam Ediyor

  Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Ortaöğretim Biriminin Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik hazırladığı çevrimiçi  "Dijital Sinema Atölyesi" 27 Ocak Cumartesi günü başladı.

  27 Şubat - 17 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan "Dijital Sinema Atölyesi"nde moderatör Turan Yaman ve alanında uzman konuk eğitimciler tarafından öğrencilerle 4 film ve 4 belgesel üzerinden sinema eleştirisi yapılacak. Atölye kapsamında; Altın ve Bakır, Marslı, Sevginin Gücü ve Eşkıya filmleri ile Yapay Zekâ, Sağlık Nedir, 25 Litre ve Yuva belgeselleri öğrencilerle kritik edilecek.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow