Salı, 11 Mayıs 2021
AÖB'den Ramazan Ayına Özel Meal Yarışması

AÖB'den Ramazan Ayına Özel Meal Yarışması Öne Çıkarılmış

Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi, Ramazan ayına özel Türkiye geneli Kur'an-ı Kerim Meal yarışması düzenleyecek.

19 Nisan - 9 Mayıs arası tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışmaya ortaokul ve lise öğrencileri katılabilecek. Salı günleri saat 21.00’da Kahoot uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek yarışmaya katılabilmek için öğrencilerin kayıt olmaları gerekiyor. İlki 20 Nisan Salı akşamı yapılacak yarışmada iki kategoride 1. olan öğrencilere tablet, diğer katılımcılara da sürpriz hediyeler verilecek.

Kayıt olmak için tıklayın

Yazar Hakkında

bulbulzade.org

"Arzın imarını ve neslin ıslahı"nı kendisine ilke edinen vakfımız 1994 yılından beri Gaziantep'te faaliyetlerine devam etmektedir...

Benzer Ögeler

 • AÖB Ortaöğretim Sinema Atölyesi Sona Erdi

  AÖB Ortaöğretim biriminin Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik çevrimiçi olarak hazırladığı ve 8 Hafta süren Dijital Sinema Atölyesi sona erdi.

  Gençlerin büyük bir ilgi ile takip ettikleri ve alanında uzman kişilerin konuk olduğu Dijital Sinema Atölyesinde "Sevginin Gücü, Altın ve Bakır, Eşkıya ve Marslı" filmlerinin yanı sıra "Yapay Zeka, Neyi Arıyor, Sağlık Nedir, 25 Litre ve Sosyal İkilem" belgesellerinin analizleri yapıldı.

 • AÖB Ramazan Sineması Başlıyor

  Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Ortaöğretim Birimi Türkiye geneli lise öğrencilerine yönelik çevrimiçi “Ramazan Sineması" etkinliği düzenliyor.

  Anne Gibi, Çağrı, Reis Bey, Ömer Muhtar gibi Ramazan'ın ruhunu yansıtacak filmlerin tahlillerinin yapılacağı programa dileyen öğrenciler aileleriyle birlikte katılabilecekler. İlki 16 Nisan Cuma günü yapılacak etkinliğin moderatörlüğünü Turan Yaman yaparken, programın konuğu yılmaz Ergen olacak. Programda Anne Gibi filmi tahlil edilecek. Programa katılmak isteyen kişilerin Whatsapp iletişim hattını arayıp kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıt telefonu 05343491317

 • AÖB Ortaöğretim’den Dülükbaba İzci Kampı Gezisi

  Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Ortaöğretim Birimi, Şehitkamil Belediyesi Dülükbaba İzci Kampı’na günü birlik gezi düzenledi.

  Ortaöğretim Birimi eğitimcileri ve öğrencilerinin katıldığı gezi 27 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi. Şehitkamil Belediyesi Dülükbaba İzci Kampı’nı ziyaret eden eğitimci ve öğrenciler eğlenceli bir gün geçirerek geziyi tamamladılar.

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow
Snow